Uygun Fiyatlı Aile Ve Bireysel Sağlık Sigortası

Uygun Fiyatlı Aile Ve Bireysel Sağlık Sigortası
0

Uygun Fiyatlı Aile ve Bireysel Sağlık Sigortası

Halihazırda herhangi bir sağlık sigortanız yoksa veya sigortalı olan ve sizi yönlendirebilecek birini tanıyorsanızharika bir sağlık sigortası şirketiyse, fiyat teklifi almanın en hızlı yolu muhtemelen İnternette bir şirket aramaktır.

İnternette uygun fiyatlı aile ve bireysel sağlık sigortası aradığınızda,Aile ve bireysel sağlık sigortası fiyat teklifinizi almadan önce birkaç soruyu yanıtlamanız istenecektir.Bu sorular şunları içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

• Konumunuz.Bu, sigorta şirketinin bölgenizde aile ve bireysel sağlık sigortası planları sunup sunmadığını belirlemenize yardımcı olur.Sağlık sigortası şirketi bölgenizde aile ve bireysel sağlık sigortası sunmuyorsa, benzer teminatları sağlayan alternatif sağlık sigortası planları sunabilir.Veya uygun fiyatlı bir aile ve bireysel sağlık sigortası planı için diğer sağlık sigortası şirketlerini aramanız gerekebilir.

• Başvuru sahibinin cinsiyeti ve doğum tarihi ile eşi veaile ve bireysel sağlık sigortası planına dahil edilecek tüm çocuklar.

• Aile ve bireysel sağlık sigortası planına dahil edilecek herkesin tütün kullanımı.Tütün kullanımınız hakkında yanlış bilgi vermemelisiniz;sonuçta, sigaranın neden olduğu hastalıklarla ilgili sağlık hizmetine ihtiyacınız varsa, yanlış bilgilerinizin ortaya çıkması durumunda aile ve bireysel sağlık sigortanız sigorta kapsamına girmeyebilir.

• Olup olmaması.başvuru sahibi veya aile ve bireysel sağlık sigortası planına dahil edilecek kişi tam zamanlı öğrencidir.Pek çok aile ve bireysel sağlık sigortası planı, bakmakla yükümlü oldukları kimseleri olan tam zamanlı kolej veya üniversite öğrencileri tarafından satın alınır.

• İletişim bilgileriniz.Uygun fiyatlı bir aile ve bireysel sağlık sigortası planına hak kazanırsanız, şirket bir fiyat teklifi ve diğer adımlar için sizinle iletişime geçmek isteyecektir.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap