Kötü Kredi Kredileri Bir İtfa Fırsatı

Kötü Kredi Kredileri Bir İtfa Fırsatı
0

Kötü Kredi Kredileri Bir Geri Kazanım Fırsatı

Krediler bugünlerde çoğu insan için gereklidir ve buna kredi geçmişi kötü olan kişiler de dahildir.Kredi geçmişi kötü olan kişiler şunları içerir:

·CCJ’ler

·IVA’lar

·Varsayılanlar

·Ödenmemişler

·Daha önce iflas başvurusunda bulunan kişiler ve

·Geç ödemeler

Kredi geçmişinin kötü olduğu etiketini getiren profillerdir.Kötü kredi geçmişi, Birleşik Krallık’ta daha önce kredi almış her bireye verilen bir kredi puanına göre tahmin edilir.Kredi puanı, bir bireyin finansal kredi değerliliğinin bir tahminidir.600’ün altındaki bir puan, kötü bir kredi etiketini koyan puandır.Ancak, FICO puanları gibi 300 ile 850 arasında değişen ve 700’ün altındaki puanlar kötü olarak kabul edilen başka puanlar da vardır.

Kredi geçmişi kötü olan ve ne yaptığını bilmeyen kişiler içinkredi puanları, İngiltere’deki kredi derecelendirme kuruluşlarından herhangi biri tarafından hesaplanabilir.Bunların başlıcaları Transunion, Experian ve Experian’dır.

Önceden, kredi geçmişi kötü olan kişiler için kredi almak zordu, ancak şimdilerde o kadar çok borç veren var ki, artık kredi almak mümkün değilkredi geçmişi kötü olan insanlar için zor bir şeydir.

Kişilerin kredi başvurusunda bulunmak için tek yapması gereken, ihtiyaçlarını tahmin etmek ve ardından gereksinimlerine uygun alacaklıya başvurmaktır.Borç alanların bilmesi gereken bir şey, kendilerinden daha yüksek olacak bir faiz oranı uygulanacağıdır.

Kötü kredi kredileri 2 şekilde mevcuttur, yani teminatlı kötü kredi kredisive teminatsız kötü krediler arasındaki fark, yalnızca borçlunun alacaklı için teminat vermesidir.

Kötü krediler, kredi geçmişi kötü olan kişiler için zaten bir nimettir, ancak bunun dışındabu kredinin başka avantajları da mevcuttur.

·Borçlu krediler artık eskiye göre daha düşük faiz oranlarıyla sunulmaktadır.

·Krediler için alınabilmektedir.borçlunun istediği herhangi bir amaç için.

·Kötü kredi kredileri, kredi geçmişi kötü olan kişilere, borçlarını zamanında ödeyerek ve bir dahaki sefere en iyi kredi koşullarından yararlanarak kredi puanlarını yükseltme şansı sağlar.

Kredi geçmişi kötü olan bir kişiyseniz ve ilgilenilmesi gereken mali bir ihtiyacınız varsave bunun için bir krediye ihtiyacınız varsa.Artık sadece ihtiyaçlarınızı değil, tüm fantezilerinizi de gerçekleştirebileceğiniz kötü kredi kredileri ile endişelenmenize gerek yok.Ayrıca çok yararlı olan başka avantajlar da elde edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap