Baltimore Inner Harbour, Tüm Aile İçin Eğlence Sunuyor

Baltimore Inner Harbour, Tüm Aile İçin Eğlence Sunuyor
0

Baltimore Inner Harbour Tüm Aile İçin Eğlence Sunuyor

Baltimore, Maryland’deki Inner Harbour’ı ziyaret ettiğinizde görülecek ve yapılacak çok şey bulacaksınız.”Charm City” maceranıza başlamanıza yardımcı olması için, hem çocuklar hem de yetişkinler için harika ilgi çekici yerleri olan, ziyaret etmek isteyeceğiniz en popüler yerlerden (2) burada.

Limanın bir ucundaBaltimore Akvaryumu.Akvaryum, dünyanın dört bir yanından yılda 1 milyondan fazla ziyaretçi almaktadır.Bu popüler cazibe merkezi, burada yuva yapan 5.000’den fazla balık, deniz memelisi, kuş ve sürüngen türünü sergileyen beş seviye ve camdan yapılmış iki etkileyici piramit içerir.Ayrıca eğlenceli bir fok havuzu, piranhalarla dolu tropik bir yağmur ormanı ve sürekli değişen “özel sergiler” vardır.

Günlük olarak düzenlenen yunus gösterileri, akvaryumun popüler etkinlikleri arasındadır.Ön sıradan oturacak kadar şanslıysanız ıslanmaya hazır olun.Parlaklıklarına ve zekalarına hayran kalacaksınız.Bu, herkesin yüzünde KOCAMAN bir gülümsemeyle ayrılacağı bir gösteri..

Kısa bir yürüme mesafesinde, limanın karşı tarafında Maryland Bilim Merkezi duruyor.Maryland Bilim Merkezi, yılda yarım milyondan fazla ziyaretçiyi çeken, kar amacı gütmeyen özel bir kuruluştur.Bilim Merkezi, burayı bir aile gezisi için mükemmel kılan en iyi Kapalı Aile Rekreasyon Noktası da dahil olmak üzere birçok ödül aldı.Merkez, her yaştan çocuğa eğlenceli ve ilgi çekici uygulamalı öğrenme olanağı sağlayan etkileşimli sergileriyle tanınır.

Titanik sergisi ve Dinozor Sergisi gibi çeşitli “vitrin” sergileri vardır, Bilim Merkezi’nde bir veya iki ay durmak, bu da müze tekliflerini taze tutar.Personel ayrıca çok cana yakın ve Merkezde olup bitenler hakkında bilgi sahibi.

Bilim merkezini keşfederken, IMAX filmlerinden birini izlemeyi unutmayın.Sizi tamamen içine çekecek bir sinema deneyimi.4 katlı yüksek ekranı ve son teknoloji ses sistemiyle IMAX Theatre deneyimi o kadar gerçekçi ki izleyiciler kendilerini filmin bir parçası gibi hissediyor.En son gösterilerden bazıları 3 boyutluydu ve size filmin içindeymişsiniz gibi bir deneyim yaşatıyor.

Bilim Merkezi’nde bulunan Planetaryum da mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri.Astronominin büyülü dünyasını öğrenmek için çocuklardan yaşlılara kadar herkes için harika bir yol.Bu gösteri, gösteriden ayrılıp daha fazlasını istemenize ve zamanın nasıl geçtiğini merak etmenize neden olacak, gökyüzümüzle ilgili bilgilerle dolu.

Yürüme mesafesinde, en iyi yerel deniz ürünleriyle dolu menüler sunan çok sayıda restoran var.bölgede.Ve balık hayranı değilseniz, hamburger ve pizzadan Hint yemeklerine ve aradaki diğer her şeye kadar başka mutfaklar bulmaktan heyecan duyacaksınız.Ağız sulandıran pastaneler bulacağınız ve hatta gözlerinizin önünde yapılan şekerlemeleri göreceğiniz için tatlıya yer ayırdığınızdan emin olun.

Baltimore sahilini ülkenin en çok ziyaret edilen yerlerinden biri haline getirdi.İç Liman’da herkesin ilgi alanına giren bir şeyler vardır.Zamana bağlı olarak, tüm günü veya mümkünse daha fazlasını geçirmeyi planlayın.İç Liman, tüm ailenin ziyaret edebileceği EĞLENCELİ ve eğlenceli bir yerdir.

Yazar Hakkında

Yorum Yap