Baton Rouge Avukatı

Baton Rouge Avukatı
0

Baton Rouge Avukatı

Baton Rouge’da birçok haber yayını var.Ancak, Baton Rouge Avukatı şehrin en büyüğüdür.Geniş sayfa biçiminde İngilizce olarak sunulan Baton Rouge Advocate, günlük olarak hızlı ve güvenilir haberler sunar.

Geçmişi 1842’ye kadar uzanan Baton Rouge Advocate, en eski atası olarak Demokrat Advocate’e sahiptir.Eski versiyon, Demokrat yanlısı, Whig karşıtı bir dergiydi.Whig, 1832 ile 1856 yılları arasında var olan bir ABD siyasi partisiydi ve Demokrat Parti’nin yanı sıra o zamanki Başkan Andrew Jackson’ın politikalarına karşı gelmek için kurulmuştu.

{0001Baton Rouge Advocate, Charles Manship’in sahibi olduğu şirket Capital City Press tarafından 1909’da The State Times adıyla satın alınana kadar çok sayıda değişikliğe uğradı. Gazete daha sonra yerel haberlere odaklandı.Bununla birlikte, 1925 civarında Manship, The State Times’a eşlik eden “Advocate” baskılarını yayınlayarak ulusal haberlere de aynı önemi verdi.Bu, Manships’i Capital City Press dahil medya kuruluşlarının mülkiyetini sürdürdükleri için şehirdeki en etkili güçlerden biri haline getirdi.

State Times, Baton Rouge’a öğleden sonra haber yayını olarak hizmet etti.yayını durdurduğu Ekim 1991’e kadar birkaç yıl.O andan itibaren, Baton Rouge Advocate, 1842 tarihli gazeteden geriye kalan tek kişi oldu.

Baton Rouge Advocate, özellikle Huey Long döneminde, editoryal özgürlüğe sahip çıkmasıyla biliniyordu.Halen geleneğine bağlı kalmaktadır.Ancak bu, tavır almasını ve siyasi destek vermesini engellemez.

Şehrin birincil gazetesi olarak kabul edilen Baton Rouge Advocate, Pazartesi’den Cuma’ya kadar Morning Advocate’den oluşur.ve hafta sonu sayıları Saturday Advocate and the Sunday Advocate olarak adlandırıldı.

Baton Rouge Advocate’in günde yaklaşık 100.000 tirajı olduğu ve günlük tirajının 125.000 civarında olduğu bildiriliyor.2004 yılında Pazar Avukatı. “Güney Louisiana’nın Bağımsız Sesi” olarak bilinen Baton Rouge Avukatı, gerçek bir haber taşıyıcısı olmaya devam ediyor.

Şu anda, Baton Rouge Avukatı yerel- Louisiana ve Mississippi hakkında yazılı görüşler, köşe yazıları ve makalelerin yanı sıra telgraf haberleri.The Advocate, okurlarına Pazartesi’den Cuma’ya kadar kapsamlı yerel, eyalet ve ulusal haber hizmeti sunarken, Cumartesi Advocate ve Sunday Advocate olarak hafta sonları da sunar.

Pek çok harika şey geliyorküçük başlangıçlardan.Başladığınız şeyde değil, ne hale geldiğinizde gerçekten çok fazla.Avukat tam da bunu kanıtladı.

İlginizi Çekebilir
nl k 4

Yazar Hakkında

Yorum Yap