Bu Ekonomide Bugüne Kadar Bulunacak En İyi Yerler- Hiç Kimse Tam Fiyata Değmez

Bu Ekonomide Bugüne Kadar Bulunacak En İyi Yerler- Hiç Kimse Tam Fiyata Değmez
0

Bu Ekonomide Çıkılacak En İyi Yerler- Hiç Kimse Tam Fiyata Değmez

Bu ekonomide bugüne kadar gelinebilecek en iyi yerlerin bir listesini mi arıyorsunuz?Bu işte yalnız değilsin.Gaz fiyatlarının galonu 4,00 dolar civarında gezinirken bırakın bir randevuyu işe bile gitmeyi göze alamazsınız.Ücretsiz veya en azından çok ucuza çıkmanın yollarını bulmalısın.

Bu ekonomide bugüne kadarki en iyi yerler, bire iki gibi fırsatlar sunan veya satın albiri normal fiyattan, ikinci yarı indirimli olsun.Bunların hepsi, biraz para biriktirmek için kontrol etmek için iyi yerlerdir.Randevudaki bazı insanlar, ödeme yapan kişinin kupon kullanmasının veya anlaşma aramasının ucuz olduğunu düşünür ve tam fiyatı hak etmediğini düşünürler.

Şey, tatlım, sana ne söyleyeyim…Tam fiyatını hak eden birini tanımıyorum.Kupon kullanmak ve iyi bir anlaşma yapmak sadece iyi bir fikir değil, aynı zamanda bu günlerde yapılacak akıllıca bir şey.Ücretsiz daha da iyidir.Ayrıca, sizi 2’ye 1 kuponla besledikten sonra sizi nehirde romantik bir yürüyüşe çıkarırsa çok etkileneceğinizi de bilirsiniz.

Eve gidip nasıl olduğunu söylemek yerineucuz olsan da eve git ve anneni arayıp parayı çarçur etmekten hoşlanmayan çok tutumlu bir adamla tanıştığını söyle.

Yerel gazeteye bakın, bakın ne çıktıYapması çok az maliyetli veya ücretsiz olan önümüzdeki hafta devam ediyor.İkinizin de yapacağı bir şeyler mutlaka vardır ve dikkatli bakmalısınız.Onunla buluşmak için ucuz yollar ve yerler bulmanız için size meydan okuyabilir.Onunla konuşun ve harcanacak paranın sınırını belirleyin, bunu bir oyun ve randevunun bir parçası haline getirin.

Kimse her zaman akşam yemeğine gitmeniz ve birrandevularınızda film.Yaratıcı olun ve sıra dışı ama yine de birlikte yapılacak ilginç ve eğlenceli şeyler bulun.

Randevunuz için dışarı çıkmak yerine, neden biraz hamburger yapmıyorsunuz ya da bir şeyler ısmarlamıyorsunuz?biftek ve barbekü yapın, ardından masa oyunu veya kart oyunu oynayın ya da birkaç film kiralayın ve biraz şarap eşliğinde kanepede birlikte rahatlayın.

Sizburada sadece kendi yaratıcılığınızla sınırlıdır.Her şeyi dikkatlice planlayın, böylece her şey aksamadan gider.Tarihlerinizi her hafta tamamlamaya çalışın.Ya da en azından her birini bir önceki kadar ilgi çekici hale getirin.

Piknik yemeği yapın ve göl veya nehir kenarında bir battaniyenin üzerine oturun, yanınıza böcek ilacı veya mum alınzararlılar uzak.Gerçekten kafana koyarsan, iyi vakit geçirmek için randevunda bir kol ve bir bacak harcamak zorunda olmadığını göreceksin.Cebinizde daha fazla nakit olacak ve yine de bu ekonomide bugüne kadarki en iyi yerleri bulacaksınız.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap