Bush Kampanyası Hareket Halindeyken İletişimde Kalıyor

Bush Kampanyası Hareket Halindeyken İletişimde Kalıyor
0

Bush Kampanyası Hareket Halindeyken İletişimde Kalır

Başkan George W. Bush’un yeniden seçim kampanyası ABD’de bir otobüs turu için yola çıktığındaAmerika’nın merkezi, ne başkan, kampanyanın üyeleri ne de seyahat eden haber medyası, son dakika haberlerinden, dünyadaki olaylardan veya yarışmanın faaliyetlerinden uzak kalmayı göze alamaz.

Bu nedenle, özel motorlu otobüsleri KVH Industries Inc.’in TracVision L3 uydu TV antenleri ile donatılmıştır. Ödüllü TracVision sistemleri, CNN, Fox News ve MSNBC gibi 24 saat haber ağları da dahil olmak üzere uydu TV programlarına tam hareketli erişim sunar.

Bu sistemler, başkanla birlikte seyahat eden herkesin en son haberleri ve belki de araçlar kampanyayı sallarken biraz da eğlenceyi alabilmesini sağlar.

“Siyasi kampanyaların hızı, son dakika haberleriyle ve ardından rakiplerden anında yanıtlarla artıyorKVH’nin pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı Jim Dodez, “dedi.”Bir kampanya veya medya yolda olduğunda, ofislerinde güvendikleri tüm aynı kaynaklardan gelen tüm haberlere erişmeleri gerekir.”

TracVision ile, bir otobüsteki her televizyon farklı bir uydu TV kanalını gösterebilirken, KVH’nin TracNet Mobil Yüksek Hızlı İnternet Sistemi, araçlar ülkenin dört bir yanından geçerken bile geniş bant indirmelerle iki yönlü İnternet erişimi sunar.

KVH TracVision L3, araç hem hareket halindeyken hem de park halindeyken dünya çapında DirecTV, Dish Network veya diğer yüksek güçlü uydu sistemlerinden uydu televizyonu ve ses sağlar.

Başkanın basın havuzu, KVH’nin TracVision antenlerini kullanan tek kişi değil.ABC News ayrıca 2004 başkanlık seçimlerini izlemek için “Kırmızı” “Beyaz” ve “Mavi” olarak bilinen ve Nashville, Tenn. merkezli Hemphill Brothers’tan kiralanan üç kampanya otobüsünü seferber etti.

Otobüsler mobil televizyon ve radyo stüdyosu olarak hizmet veriyor.Üç otobüsün her biri, gemide seyahat eden yapımcıların ve muhabirlerin Amerika Birleşik Devletleri’nde seyahat ederken neredeyse her yerde ABC’nin kendi haber şovlarını ve diğer programlarını izlemelerine olanak tanıyan KVH TracVision uydu TV sistemleriyle donatılmıştır.

Yazar Hakkında

Yorum Yap