Bilişim Kurulu Başkanı CIO Karar Vermede Önemli Bir Rol Oynuyor?

Bilişim Kurulu Başkanı CIO Karar Vermede Önemli Bir Rol Oynuyor?
0

Baş Bilişim Sorumlusu CIO, Karar Vermede Önemli Bir Rol Oynuyor?

Bilgi Teknolojileri BT, ticari işbirliği – finansal veişletim modelleri ve yasal çerçeveler.Faaliyet alanları artık CRM, entegre ürün geliştirme, işlem işleme ve diğer alanlardaki ortak iş fırsatlarını daha agresif bir şekilde takip ediyor.

Finansın finans ve Bilgi Teknolojisi BT’nin teknoloji konuştuğu dil bir engel olabilir.Daha güçlü çalışma ilişkileri oluşturmak için her iki tarafın da aktif olarak liderlik etmedikleri alanlardaki operasyonlar ve talepler hakkında daha fazla bilgi edinmesi gerekir.

Gartner’s Browning tarafından yapılan araştırmaya göre, 100’den az şirkete sahip şirketlerçalışanların hala çok az resmileştirilmiş teknoloji yönetimi var.Buna karşılık, 500 ila 1.000 arasında çalışanı olan birçok şirkette halihazırda CIO’lar veya benzer bir işlevde görev yapan biri vardır.

20 ila 99 çalışan grubunda, Bilgi Teknolojisi BT personelinin giydiği gevşek Bilgi Teknolojisi BT departmanları görürsünüz.birden fazla şapka.Bu pek değişmedi.500 ila 999 çalışan grubundaki şirketler, Bilişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı CIO’nun karar vermede önemli bir rol oynadığı daha büyük işletmeler gibi çalışıyor.

Finans, BT’nin en büyük dahili müşterilerinden biri olmaktan çıkıpstandardizasyon ve entegrasyon çabasındaki en güçlü müttefiklerinden biridir.

Hükümet, ajanslara, işe alma ikramiyeleri, elde tutma ödenekleri ve beceriye dayalı ödeme gibi insan sermayesi esnekliklerini uygulayarak Bilişimden Sorumlu Başkan CIO cirosunu ele almalarını tavsiye etti.

Yayın İlkeleri: Makalemi bülteninizde, web sitenizde veya basılı yayınınızda, sonunda kaynak kutusunu eklemek koşuluyla yayınlayabilirsiniz.Bildirim memnuniyetle karşılanacaktır ancak gerekli değildir.

Yazar Hakkında

Yorum Yap