Celebrity City’de estetik cerrahi yükselişte mi?

Celebrity City’de estetik cerrahi yükselişte mi?
0

Celebrity City’de Kozmetik Cerrahi yükselişte mi?

İster yaşlanan nüfus ister American Main Street’te giderek artan obezite olsun, Los Angeles Plastik Cerrahigün geçtikçe popüler hale geliyor.Rinoplasti (burun yeniden şekillendirme), liposuction veya Los Angeles karın germe müşterileri bu yeni yılda şık ve keskin bir görünüm için yaygara koparıyor.

Plastik cerrahinin popülaritesindeki potansiyel artışın birçok nedeni var.

1.Bilim ve teknolojideki gelişmelerle birlikte, en azından Los Angeles’ta plastik cerrahi yaygın ve düşük riskli hale geldi.Pek çok kadın liposuction, karın germe ve popo kaldırma yoluyla selülitlerinden ve fazla yağlarından kurtuluyor.

2.Rekabetin artmasıyla maliyetler düştü, düşük maliyetli Los Angeles Estetik Cerrahlarının sayısı arttı.

3.Los Angeles Karın Germe veya Abdominoplasti, Britney Spears ve Paris Hilton gibi ünlülerin bu işlemi değerlendirdiği söylentileri nedeniyle herkesin bildiği bir isim haline geldi.

4.Bağımsız kadınlar hiç bu kadar özgüvenli olmamıştı.Şık görünümlerini korurken çocuk ve aile sahibi olarak hayatı sıkıştırmak istiyorlar.Çoklu doğumlardan sonra evlilik öncesi görünümlerini yeniden kazanmak istiyorlar.Anne Estetiği’nden (diğer adıyla Plastik Cerrahi) daha iyi bir yol olamaz

5.Gastrik Bypass Ameliyatı giderek yaygınlaşıyor ve sonrasında cilt sarkıyor.Liposuction, onu yeniden yeni gibi germenin harika bir yoludur.

Peki Los Angeles Plastik Cerrahlarının geleceği parlak mı?

Yalnızca Zaman bunu başarabilecek mi?söylemek.Şimdilik kesinlikle öyle görünüyor.

İlginizi Çekebilir
gor-n