Elmas Ses

Elmas Ses
0

Diamond Audio

Diamond Audio Technology, araç ses sistemi ve multimedya cihazları için yüksek doğrulukta ve yüksek kaliteli amplifikatörler ve hoparlörler üreticisi ve tasarımcısıdır.Diamond Audio Technology, kendi ses sistemlerini yaratan ve üreten birkaç ses üreticisinden biridir.Bugün pazardaki en iyi ses üretim şirketlerinden biri olarak kabul edilen Diamond Audio Technology, teknolojik açıdan en gelişmiş ses sistemlerini sergiliyor.

Diamond Audio Technology, canlı rock n roll konserlerinin simgelerinden biri olan Rikki tarafından kuruldu.Farr, 1995. J. Schwitalla ve Drew Kallen ile birlikte, son derece gelişmiş ses sistemleri yaratmada uzmanlaşmış iki parlak elektronik tasarımcı.Üçü, Diamond Audio Teknolojisinin yüksek kaliteli performansından ve yeniliklerinden sorumludur.Kendini tasarım üstünlüğüne ve yüksek kalite standardına adamış olan Diamond Audio Teknolojisi, son derece rekabetçi bir ekip, güçlü finansal temel, daha az kaynak ve en önemlisi deneyim karışımına sahiptir.

Temmuz 1995’te, Diamond Audio Teknolojisi şu temellere dayanıyordu:California, Santa Monica’da, yanında iki bin beş yüz metrekarelik bir depo bulunan beş bin metrekarelik bir ofis.İki aylık bir aradan sonra Diamond Audio Technology, Asya’daki muadili olan “Diamond Audio Asia Limited”i on bin metrekarelik bir üretim tesisinde kurdu.Daha sonra Temmuz 2003’te Diamond Audio Technology, Chandler, Arizona’da elli bin metrekarelik bir Tesis Kurumsal Genel Merkez ve Depo açtı.En iyi ve en harika ses cihazı ve bileşenlerini oluşturup üretebilmek için günümüz teknolojisinin sınırlarını aşmaya kendini adamış mükemmel bir ses, elektronik ve yönetim profesyonelleri grubu tarafından işletilmektedir.

İşletmeyle birlikteyükselişte olan Diamond Asia, Çin’in Guangzhou kentindeki altmış beş bin metrekarelik yapısında iki yüzden fazla mühendis ve üretim personeli istihdam etti.Diamond Asia, her gün kırk binden fazla hoparlör üretiyor.Birleşik Krallık, Royston’daki Avrupa ofisi, multimedya, ses sistemi teknolojisi ve otomotiv endüstrisi alanlarında son derece deneyimli kişiler tarafından işletilmektedir.

1998’in sonunda, Santa Monica’daki Diamond Audio Teknolojisi bununla başa çıkamadı.taleplerle;daha sonra deposunu iki bin beş yüz fit kareden dokuz bin fit kareye çıkardı.Ve 2000 yılının Mayıs ayına kadar, ambarını, nakliye ve hizmet bölümünü California, Culver City’deki on dört bin fit karelik bir tesise taşıdı.

Bugün Diamond Audio Technology hâlâ büyümeye devam ediyor ve hâlâ gelişmeyi veçığır açan amplifikatör ve hoparlör serisini sergileyerek son derece gelişmiş ve sofistike ses sistemleri mühendisi.Ürünleri, yalnızca ABD’de değil tüm dünyada sektörün en iyisi olarak kabul edilmektedir.

Yazar Hakkında

Yorum Yap