Yardım Tutmayın, Bu Kolay Ev İyileştirme İpuçlarıyla Kendiniz Yapın

Yardım Tutmayın, Bu Kolay Ev İyileştirme İpuçlarıyla Kendiniz Yapın
0

Yardım Tutmayın, Bu Kolay Ev Tadilatı İpuçlarıyla Kendiniz Yapın

Ne kadar bilginiz veya bilginiz olursa olsun, ev tadilatı başlamak için harika bir çaba olabilironunla ilişkilendirdiğiniz beceri.TV’deki ev tadilat programlarına aldanmayın Ev tadilatı gerçekten büyük işlerden daha fazlasıdır.Bu çabayla elde edilebilecek eğlenceyi görmek için bu ipuçlarını baştan sona okuyun.

Evinizin dış cephe kaplaması güncellenmeye hazırsa ve siz onu değiştirmek istiyorsanız, uygun yalıtımaklınızda olması gereken ilk şey.Evinizin yeniden satış değerine katkıda bulunacak ve enerji maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlayacaktır.Cebinize daha çok para girecek!

Evinizin çevresine ağaç dikin.Ağaçlar büyüdükçe değeri artar ve evinizi gölgeler ve enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur.Sağladıkları gölge, evinizi yazın daha serin, kışın daha sıcak tutabilir.Ağaç dikerken, dış mekan odalarının duvarları ve çatıları olabilirler.

Avizeler, herhangi bir yemek alanı için harika bir tamamlayıcıdır, ancak fazla mesai yapıldığında gerçek bir toz toplayıcı olabilirler.Avizenizin üzerindeki tozdan kurtulmak için öncelikle bir çift beyaz pamuklu eldivene ihtiyacınız var.Eldivenlerden birinin kuru olması ve diğerinin herhangi bir marka cam temizleyici ile nemlendirilmesi gerekir.Her prizmayı önce nemli eldivenle, ardından kuru eldivenle sildiğinizden emin olun.

Evde yapılacak harika bir dekorasyon, Fransız kapılar veya sürgülü cam kapılar eklemektir.Bu kapılar sadece içeriye daha fazla ışık sağlamakla kalmaz, aynı zamanda gerçekten bir alan açabilir ve daha büyük görünmesini sağlayabilir.Dış mekanın görünümü, odanın görünen hacmini artırır ve enerji tasarruflu modern kapılar, ısıtma ve soğutma maliyetlerinden tasarruf sağlar.

Neredeyse tüm Kendin Yap projeleri oldukça kolay ve anlaşılırdır.Çoğu insan bir odayı boyayabilir, fırtına pencerelerini temizleyebilir ve küçük onarımlar yapabilir.Daha karmaşık alanlarda gerçek Kendin Yap yeteneklerinizi fazla genişletmemeye dikkat edin.Ne yaptığınızı gerçekten bilmiyorsanız, Kendin Yap elektrik tesisatı ve Kendin Yap kanalizasyon hattı değiştirme gibi projelerde sorun yaşamanız (ve tehlikeyle karşılaşmanız) muhtemeldir.Bir uzman çağırın!

Bir iyileştirme projesine başlamadan önce tüm yüzeyleri uygun şekilde kaplayın.Duvarları veya mutfak dolaplarını yıkıyorsanız, zeminler ve yakındaki duvarlar dahil olmak üzere, yüzeyi çizilebilecek tüm yüzeyleri örtün.Boya yapıyorsanız, kapı kolları ve ışık anahtarı yüz plakaları gibi özellikler için zeminde bir damla bez ve kağıt kaplamalı ressam bandı kullandığınızdan emin olun.

Tuvaleti susturmak içinaralıklı olarak çalışan veya hazneye yavaş akan bir sıvı varsa, tankın altındaki kanatçığı ve kanat yuvasını kontrol edin.Mineral birikiminin kanadın doğru şekilde oturmasını engellemediğinden emin olmak için koltuğun kenarını temizleyin ve kanadı aşınmış veya çatlamış görünüyorsa değiştirin.

Daha önce olduğu gibibelirtildiği gibi, ev tadilatı hemen hemen herkesin başlaması için büyük bir çaba olabilir.Doğru bir şekilde gelişmeye başlayabilmeniz için temel bilgileri öğrenmek biraz bilgi gerektirir, ancak istemiyorsanız profesyonel olmak zorunda değilsiniz.Sadece bu ipuçlarını aklınızda tutun ve evinizi geliştirmeye başlayın!

İlginizi Çekebilir