Epic Games Ücretsiz Oyun Kampanyası Düzenliyor

Epic Games Ücretsiz Oyun Kampanyası Düzenliyor
Blog Web Site 0001 1
0

Epic Games ücretsiz oyun kampanyası ile birlikte oyuncuları sevindiriyor. Yeni kampanyalar pek çok kişiyi mutlu etmiş durumda.

Epic Games, her hafta sunmuş olduğu bedava oyun kampanyaları ile birlikte ön plana çıkan ve kullanıcılarını memnun etmeye çalışan bir firma. Bu hafta bir farklılık yaparak oyunun yanı sıra bir de oyun içeriği paketi dağıtan Epic Games, pek çok kullanıcının ilgisini çekiyor.

Epic Games Ücretsiz Oyun Dağıtıyor

Epic Games, bu hafta 149 TL değerinde oyun paketi ve 95 TL değerinde oyun dağıtıyor. Öncelikle oyundan başlamak istiyoruz. Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure isminde olan bu oyun, fantastik grafiklere sahip olurken rol yapma tarzında ve aksiyon dolu bir oyun olarak oyuncuları karşılıyor. Tek ve çok oyunculu şekilde oynanabilen oyun, kısa süreliğine kütüphaneye bedava olarak eklenebilir.

Oyunun en düşük sistem gereksinimleri arasında Windows 7 64 bit işletim sistemi, Intel Core i3 530 veya AMD Phenom II X4 805 işlemci, 4 GB RAM, 15 GB depolama alanı, NVIDIA GeForce GTX 780 veya AMD Radeon HD 7970 ekran kartı ve DirectX 11 bulunurken önerilen sistem gereksinimleri arasında Windows 10 işletim sistemi ve 20 GB depolama alanı yer alıyor.

Epic Games Ücretsiz Oyun

Epic Games ücretsiz oyun dışında ücretsiz oyun içeriği de yayınladı. Toplamda 244 TL değerinde iki kampanya düzenleyen firma, Rogue Company Season Four Epic Pack eklentisini oyunculara sunuyor. Ücretsiz olarak oynanan Rogue Company için bir paket olan bu içerikte tecrübe puanı, kıyafet ve eşyalar bulunuyor. Oyun, CS:GO tarzı bir aksiyon oyunu.

Rogue Company oyununun en düşük sistem gereksinimleri Windows 7 64 bit işletim sistemi, Intel Core i5-2320 işlemci, NVIDIA GTX 650 ekran kartı, 4 GB RAM ve 20 GB depolama alanı olarak açıklanırken önerilen sistem gereksinimleri arasında Windows 10 işletim sistemi, Intel Core i7 işlemci, NVIDIA GeForce GTX 960 ekran kartı ve 16 GB RAM yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap