Tüketici Sağlık Sigortası ile Her Şey Güvence Altında

Tüketici Sağlık Sigortası ile Her Şey Güvence Altında
0

Tüketici Sağlık Sigortası ile Her Şey Önem Altında

Ailenizde ve sizin bir anda bir sağlık sorunu yaşamanız durumunda ne olacağını hiç merak ettiniz mi?Bu durumla başa çıkacak kaynağınız yok mu?Bu ancak dikkatsizlik olarak tanımlanabilir.Hayattaki aksiliklere karşı kendinizi hazırlıklı tutmalısınız ve bunun için en iyi yol tüketici sağlık sigortasıdır.

Aksiliklerin ve kazaların habercisi yoktur, bu yüzdensağlık sigortası yaptırmak önemlidir, ayrıca eski bir söz olan önlem tedaviden iyidir sözü bu konuda da doğrudur.

Tüketici sağlık sigortasının amacı,Kişinin geleceği konusunda kendini güvende hissetmesi, böylece yaşamın doyasıya yaşanabilmesidir.Bu nedenle sigortalı olmak isteyenler için çeşitli tüketici sağlık sigortası poliçeleri sunulmuştur.

Bu poliçeler şunları içerir:

Ücrethizmet için – ajansın maliyetlerin bir yüzdesini ödediği ve sizin geri kalanını ödediğiniz geleneksel bir sağlık sigortası planı türüdür.Bu senaryoda primler genellikle daha yüksektir.

Yönetilen bakım planları – bunun diğer örnekleri, sağlık bakım kuruluşları (HMO’lar), tercih edilen sağlayıcı kuruluşlar (PPO’lar) veya birinci basamak sağlık hizmeti sağlayıcılarıdır (PCP).bu sayede aylık prim ödersiniz ve poliçeyi kullandığınızda katkı payı adı verilen küçük bir miktar ödemeniz yeterlidir.Tutar 10 ila 15 £ arasındadır.

COBRA – bu, ABD federal hükümeti tarafından sunulan bir seçenektir ve 1985 tarihli birleştirilmiş çok yönlü uzlaşma yasasını temsil eder. Bununla aynı zamanda sigortalayabilirsiniz.sigortalatmak istediğiniz diğer konular için.

Sağlık sorunları veya önceden mevcut başka rahatsızlıkları olan kişiler, olağan senaryoda bu tüketici sağlık sigortalarını almakta zorlanacaklardır.Ancak geçici sigorta, açık kayıt veya HIPAA gibi diğer tekliflerden yararlanabilirler.

Tüketici sağlık sigortası yaptırmanın en iyi yolu bir komisyoncu aracılığıyladır.Bir komisyoncu, size çok uygun bir anlaşma sağlamanın yanı sıra birçok konuda da yardımcı olabilir.

• Bir komisyoncu, garantili bir yenilenebilir veya yenilenebilir bir plan seçeceğiniz konusunda karar vermenize yardımcı olabilir.iptal edilemez.

• Bir komisyoncu, tüketici sağlık sigortasıyla ilgili sorularınızı yanıtlayabilir.

• Bir komisyoncu, aylık primleriniziönceki tutarların %50’si kadar düşük.

• Bir komisyoncu, tüketici sağlık sigortası sürecinin her adımında size rehberlik edecektir.

Bu nedenle sizBir komisyoncu aracılığıyla tüketici sağlık sigortasına başvurmalı.

Bu, pek çok anlamdan herhangi biri olabilir, ancak amaç birdir ve o da tüketici sağlık sigortasıdır.Kişinin profili ne olursa olsun güvenlik her şeyden önce gelir ve bunun için en uygun yol tüketici sağlık sigortası yoludur.

İlginizi Çekebilir