Zihni Sürekli İlhamla Beslemek

Zihni Sürekli İlhamla Beslemek
0

Zihni Sürekli İlhamla Beslemek

Tekdüzeliğin içinde sıkışıp kalmış hissediyorsanız ve şu anda kişisel gelişim ve motivasyona giden bir yol arıyorsanız.Can sıkıntısını nasıl gidereceğinize ve iş yerinde sizi motive etmeye yönelik bazı ipuçlarını burada bulabilirsiniz. Bu ipuçları kariyer başarınızı kesinlikle artıracaktır.

Zihninizi alışkanlıkla beslediğinizde gerçekleşecek büyüme ve motivasyonilham ile sizi Başarının daha yüksek seviyelerine taşıyacak.Daha iyi ve daha bilge bir insan olmak sizi rakiplerinizin önüne geçirecek. Her zaman motive olan bir kişi başarılı olacak ve birkaç kişi arasında yer alacaktır.

Kendi kendine motivasyon arıyor olsanız dakilo vermek, daha fazla egzersiz yapmak, yeni bir kariyere başlamak veya kötü alışkanlıklara son vermek amacıyla, bu sorunları olan bir kişiye yardımcı olabilecek birçok kendi kendine yardım sesli kursu vardır.Şimdi kendinizi geliştirme ve motivasyon yolunda olan başkalarıyla çevrelemeye başlayın.Motivasyon elde etmenin bir sonraki adımı, bir hedefe ulaştığınızda kendinizi ödüllendirmektir.Yerleşik ödüller içeren bir hedef programı başlatın ve hedefinize ulaştığınızda kendinize bu ödülü vermenizi sağlayın; bu, bilinçaltınızı kuracak ve daha büyük ve daha iyi başarılara doğru ilerleme yeteneğinizi güçlendirecek ve motivasyon oranınızı artıracaktır.

Motivasyona ulaşmanın ilk adımı, kendinizden hangi hedefleri istediğinize karar vermektir.Bağlılık, motivasyona ulaşmanın son ve son aşamasıdır.Motivasyonun son aşaması, hedeflere odaklanmaya devam etme taahhüdünde bulunmaktır.

Birçoğu için, enerjinin kalitesini sağlayan şey: amaç.Yine birçokları için motivasyon enerjisinin kalitesi ve dahası, bu enerjinin kalitesinin “altında” ne olduğu.Belirli bir hedefe neden ulaşmak istediğinizi anladıktan sonra, elde etmek istediğiniz sonucun peşinden gidecek motivasyona sahip olacaksınız.

Misyonunuzu Geliştirin – Zihniyetiniz,şimdi tam olarak başarmak istediğiniz şey nedir ve dedikleri gibi yürüyün ve programa bağlı kalma motivasyonuna sahip olacaksınız.Motivasyonunuzu artırmanın bir yolu, bugün yaptığınız her şeyi %1 daha iyi yapmayı deneyin.

Momentum Yasası – Motivasyon ve momentum, yapmayı takip eder.İlham Yasası – Daha güçlendirici bir motivasyon kaynağı ilhamdır, zorluklara karşı bazı harika ilham verici zafer hikayeleri dinleyin, trafikte oturarak biraz boş zamanınız olduğunda neden yapıcı bir şeyler yapıp iyi bir sesli biyografi edinmiyorsunuz?.Zihninizi ilham verici başarı hikayeleriyle doyurun ve gerçeğe dönüştürmeye kararlı olduğunuz nihai sonucu kendi kendinize görselleştirin

Bir kişiye yardımcı olacak birçok harika motive edici sesli kitap vargünlük motivasyon, kendini motive etme sorumluluğunu al.Kişisel motivasyon olmadan;hiçbir şey başaramazdık.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap