Kişisel gelişim çalışma sayfalarınızı ezbere takip etmek

Kişisel gelişim çalışma sayfalarınızı ezbere takip etmek
kisisel gelisim1
0

Kişisel gelişim çalışma sayfalarınızı ezbere takip etmek

Hayatınızın şu an içinde bulunduğunuzdan çok daha iyi ve tatmin edici olmasını hiç istediniz mi?Planlarınızı gerçeğe dönüştürmek için uygulayabileceğiniz bir kişisel gelişim çalışma sayfanız olsun.

Kişisel gelişim hedefine doğru sorunsuz bir yelken yolculuğu için çalışma sayfanızda planlamanız gereken bazı şeyler burada.

Erken kalkın.

Bunu başarmak ve yine de değerli uykunuzu kaçırmamak için, yatağa sadece yarım saat erken gidebilirsiniz.normalde kalktığınızdan yarım saat daha erken kalkın.

Bunun kişisel gelişimle ne ilgisi var?

Farklı insanlar için yanıtaz değişiklik gösteriyor.Başlamak için tamamen uyanmanız ve sabahın erken saatlerindeki uyuşukluktan kurtulmanız gerekir.

Tamamen uyanık olduktan sonra, evinizden dışarı çıkın ve güneşin doğuşunu izleyin.Sizi kişisel gelişim hedefinize götürecek taze bir sabah manzarası gibisi yoktur.

Bu basit ama son derece tatmin edici hareket, moralinizi yükseltecek ve kişisel gelişiminize yardımcı olacaktır.

Bunu yapamıyorsanız, tercihinize ve fiziksel olarak yapabileceklerinize bağlı olarak tempolu bir yürüyüş yapın, koşun veya koşun.

Yemekkahvaltı.

Güne sağlıklı başlamak ve kişisel gelişim planınızı sürdürmek için bu neredeyse bir zorunluluktur.Günlük işlerinizi gerçekleştirmek için bunun size sağlayacağı enerjiye ihtiyacınız var.

Zamanınız çok kısıtlıysa mısır gevreği ve süt veya hatta birkaç parça taze meyve deneyebilirsiniz..

Bunlardan herhangi biri, kahvaltıyı atlamaktan daha iyi alternatiflerdir.

Bol bol gülümseyin.

Bir yere gittiğinde, ilk başta biraz zor gelse bile diğer insanlara daha çok gülümse.Başka bir insanla göz teması kurarken dudaklarınızı biraz yukarı kıvırın.

Etkili bir hedef yazılır.

Öncelikli amaçkişisel gelişim çalışma sayfanızın.

Bu son derece yararlı ve önemlidir çünkü kişisel gelişim hedefleriniz sizi rahatsız edecek zamanlar olabilir ve bunların sayısını kaybedebilirsiniz.

Bu olduğunda, kendinizi takipte tutmak ve sorumlu tutmak için bunları yazılı hale getirmeniz gerekir.Hedeflerinizi buzdolabına, ilan tahtasına veya planlayıcınıza asmak, bunların size her gün hatırlatılmasını sağlar.

Bunları düzenli olarak gözden geçirin.

Yolda ilerlemek için kişisel gelişim hedeflerinizi gözden geçirmelisiniz.Çalışma sayfanızı belirlediğiniz programa göre kontrol edin.Bunları incelemek, onların başarısına bağlı kalmanızı sağlar.

Araştırmalara göre, nüfusun yalnızca %1’i hedeflerin etkili bir şekilde nasıl belirleneceğini gerçekten anlıyor.Pek çok Yeni Yıl kararına uyulmamasının nedeni budur.

İnsanların aynı hedefte başarısız olmasının nedeni de budur.Kendini geliştirme arzusu gerçek ama bu arzuyu ararken izlediğiniz süreç hatalı.O halde istediğiniz kişisel gelişim sonuçlarına nasıl ulaşabilirsiniz?

Herhangi bir hedefe ulaşmanın olumlu sonuçları unutulmaz.Bir bireyin başaramamasının nedeni yetersiz olmaları değil, başarı sürecini bilmemeleridir.

Etkili bir kişisel gelişim çalışma sayfanız olsun.Yazılanları takip edin, sabırlı olun ve gelecek başarınızı kutlayın.

Yazar Hakkında

Yorum Yap