Google’ın Google Haberleri, Midia Raporlama ve Organizasyon İçin İnternet Standartlarını Yeniden Tanımlıyor

Google’ın Google Haberleri, Midia Raporlama ve Organizasyon İçin İnternet Standartlarını Yeniden Tanımlıyor
0

Google’ın Google Haberleri, Midia Raporlama ve Organizasyon için İnternet Standartlarını Yeniden Tanımlıyor

Diğer Başarılarının Arasında, Google’ın Google Haberler Medya Raporlama ve Organizasyon için İnternet Standartlarını Yeniden TanımladıOrganizasyon

World Wide Web’de bu kadar çok hizmet bulunduğundan, yarışmacıları sahtekarlardan ayırmak genellikle zor bir iştir.Ancak Kaliforniya merkezli Google, sahte haberleri gerçek haber sağlayıcılardan ayırmayı kolaylaştırıyor.

Google’da son dakika haberlerine erişmek kolaydır.Google haberleri tamamen otomatiktir ve 2002’de piyasaya çıkmıştır. Sonunda, 23 Ocak 2006’da beta denemesi sona erdi ve şimdi Google hizmetiyle ilgili son dakika haberleri 20’den fazla dilde sunuluyor.

Google Haberler’in en canlandırıcı yönlerinden biri, gazetecilik önyargısının ortadan kaldırılmasıdır: hizmet tamamen otomatiktir, böylece hiçbir insan yargısı denkleme dahil olmaz.

Görünüşe göre bugünlerdetüm büyük haber raporlama hizmetleri gibi eğimlidir.Sol kanat, sağ kanat – dürüst, doğru haberciliğin kirlenmesidir.Belirli ihtiyaçlara uyacak şekilde ayarlamak yerine yalnızca haberleri bildiren bir yayın organının olması canlandırıcı.

Google’da son dakika haberleri, dünyada olup bitenlerle ilgilenen herkes için değerli bir kaynaktır..Bugün haber değeri taşıyan çok fazla şey olduğu için Google Haberler hizmeti akademisyenler, gazeteciler ve iş adamları için muazzam bir kaynak.

Google Haberler HTML, metin veRSS/Atom beslemesi ile.Hikayeler, haberlere kronolojik bir bakış açısı vermek için organize edilebilir ve elenebilir.Medya açısından, bir hikayenin nasıl ilerlediğini, zaman içinde ve yeni bilgiler kullanıma sunuldukça nasıl değiştiğini görmek her zaman ilgi çekicidir.

Google’ın çeşitli sektörlerdeki başarısı,gerçekten devrimci.Bu nedenle, Google haberlerinin medya haberciliğinde başarılı olması şaşırtıcı değil.Google’da son dakika haberleri de özelleştirilebilir.Bu, sayfanızda ne tür haberlerin görünmesini istediğinizi seçebileceğiniz anlamına gelir.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap