Herkesin Kullanabileceği Yararlı Ev Geliştirme İpuçları!

Herkesin Kullanabileceği Yararlı Ev Geliştirme İpuçları!
0

Herkesin Kullanabileceği Faydalı Ev Dekorasyonu İpuçları!

Ev tadilatı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsunuz.İnternette bu kadar çok bilgi mevcutken, neyin meşru neyin çöp olduğunu sınırlandırmak zordur.Bu makalede, işinize yarayabilecek yüksek kaliteli ipuçları ve püf noktaları sağlayacağız.

Konu ev tadilatı olduğunda bazen en küçük şeyler en büyük farkları yaratır.Evin pencerelerine renk katmak için bazı perdeler eklemeyi deneyin.Eviniz anında daha rahat hissedecek.Aynı zamanda nispeten ucuz bir dekor ürünüdür, dolayısıyla bunu yapmak için cüzdanınızı da zorlamaz.

Evinizi daha iyi hale getirmek için bahçenizle ilgilenmeyi deneyin.Bu genellikle biçme, yabani otları temizleme ve çitler ve barakalar gibi hava koşullarına dayanıklı yapıları ve bahçe mobilyalarını temizleme veya boyama gibi düzenli bakımdır.Her zaman harika görünmesi için bahçenizi düzenli olarak temizleyebilecek ve bakımını yapabilecek bir bahçe bakım şirketi tutmayı da seçebilirsiniz.

Sınırlı bir bütçeyle çalışan biri için,yaşam alanınıza yepyeni bir görünüm kazandırın.Bu sadece sahip olduklarınızla çalışma durumudur.Belki farklı odalarda farklı parçalar kullanarak mevcut mobilyalarınızı hareket ettirin.Herhangi bir fotoğrafı güncellenmiş olanlarla değiştirin.Mevcut bir lamba için yeni bir gölgeye biraz para harcayın.Farkı yaratan küçük dokunuşlardır.

Bu çetin ekonomide, yalnızca bir nedeniniz varsa büyük yeniden modelleme yapın.Evinizi satmak, ailenizin yeni bir üyesini ağırlamak veya yaşam düzenlemelerinizi iyileştirmek, tadilat yapmak için iyi nedenlerdir.Ancak, bütçeniz olmadığında evinizi bir hevesle değiştirmek sizi gerçek bir dezavantaja sokabilir.

Paradan ve enerjiden tasarruf etmenin bir yolu, bir ev satın almaktır.Henüz sahip değilseniz programlanabilir termostat.Programlanabilir bir termostat, siz evden uzaktayken bile, hafta boyunca herhangi bir gün veya saatte evinizin hangi sıcaklıkta olmasını istediğinizi belirlemenize olanak tanır.

Daha mı ucuz?kendin mi yoksa başkasına mı ödüyorsun?Banyonuzu tamamen yeniden yapmaya karar verirseniz, ancak sıhhi tesisat hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız, bir tesisatçıya gelmesi için para ödemeniz faydalı olabilir. Ayrıca, yerel inşaat malzemelerinizdeki kendi kendine yardım kitaplarına da göz atabilirsiniz.Sormaktan korkma.Basit bir proje, deneyimsizlik nedeniyle daha pahalıya mal olmamalıdır.

Dolabın montajı sırasında oluşabilecek boşlukları doldurmak için çizici parçalar kullanın.Çekmecelerin duvara asılmayacağından veya duvarınızda oyuklara neden olmayacağından emin olmak için bunları duvar boyunca kullanın.Bu, duvar boyunca düzgün bir yüzey elde edilmesini sağlar ve duvardaki eğrilerin gizlenmesine yardımcı olur.

Özet olarak, İnternette ayıklayıp neyin ne olduğunu belirlemek için pek çok bilgi vardır.meşrudur.Umarız bu kaynağı yalnızca yararlı bulmamışsınızdır, aynı zamanda ev tadilatı hakkında yeni bir şeyler de öğrenmişsinizdir.Verdiğimiz ipuçları ve biraz da kişisel motivasyon ile uzman olmaktan çok uzak kalmamalısınız.

İlginizi Çekebilir
ozguveniniz

Yazar Hakkında

Yorum Yap