Akıl Bulmacalarında Tarih Meraklıları

Akıl Bulmacalarında Tarih Meraklıları
0

Tarih Meraklıları Akıl Bulmacalarında

Zihin bulmacaları, insanlara beceri geliştirmelerine yardımcı olarak hizmet etmek için harmanlanacak şekilde parçalanmıştır.Her gün yeterince yapboz yapmak, sorunları verimli bir şekilde çözmenize yardımcı olacaktır.Zihin bulmacalarının çoğu o sırada karmaşık görünebilir, ancak genel mantığınızı kullanır ve bulmaca boyunca düşünürseniz.

Bazı bulmacalar sizi ipuçları veya ipuçlarıyla donatırken diğerleri sağlamaz.Bulmaca çözerken, sorunu çözmenize yardımcı olacak sloganları arayın.Bulmacalar, çeşitli sezgi türlerini, sayı bulmacalarını ve güdücüleri vb. içerir.Çoğu zihin bulmacası, kelime dağarcığınızı oluşturacak şekilde tasarlanmıştır ve bilişsel düşünmeyi harekete geçirir.

Akıl bulmacaları, sıradan insanları, temel sorunları çözmek için en iyi çözümü bulmaya çalışırken kendi zihinlerini keşfetmeye ve zihinlerini araştırmaya zorlar.problem(ler).Akıl bulmacaları birkaç tür oluşturur.Piyasada pek çok yeni bulmacamız olsa da, karşılaştığınız hemen hemen her bulmacanın geleneksel bir düzeni olacaktır.Çok azı yalnız ve orijinaldir.Yine de geleneksel kavramlar bir şekilde geçerli.

Yeni dünyaya doğru ilerlediğimizden ve yakında çıkacak stratejiler yapay zeka olduğundan, her gün birkaç zihin bulmacası çalışmak isteyebilirsiniz..Makineler insanlığın yerini aldığından, zamanla hayatta kalmak için bir dahi olmanız gerekecek.

Bulmacaları kullanarak bir kelime dağarcığı oluşturmayı başarabilir veya kelime dağarcığınız hakkında yeni bir şeyler öğrenebilirsiniz.tarih.

Tarih öğrenimi sizin için nasıl çalışıyor?

1935’te, bu gün Bay Will Rogers ve Wiley Post uçarken bir uçak kazasında öldü.

Bu tür bir bilmece, Will Rogers ve Bay Wiley’nin Alaska kazasında hangi gün öldüğünü öğrenmeniz için sizi geçmişe göndermeye yöneliktir.

1945’te, bu günde, 2. Dünya Savaşı’nın sona ermesinden sonra savaş sonrası dönem başladı ve VJ Günü’nde.

Bu bulmacaları zamanında yapmaya devam ederseniz,kendinizi Jeopardy’de “Kazandım, kazandım” diye bağırırken bulun.

Tarih bulmacaları genellikle onları takip eden sınavlarla gelir.Örneğin, bazı yazarlar bugün için size fikir verecektir.Eğer gerçekten bir Noel Baba varsa, o zaman nasıl oluyor da annem, babam ve ailenin diğer üyeleri faturayı ödüyor?Hayır, ben Grinch değilim…

Ardından günün düşüncesiyle kısa bir geçmiş alabilirsiniz.1977’de bu gün, yayın istasyonları “Kral”ın öldüğünü bildirdi.Haber her eve ulaştı ve bugün bile gazeteye yalancı diyorlar.

Ardından, tarihi takip eden testler görebilirsiniz.Japonya telefon rehberlerindeki en popüler isim nedir?O zaman aşağıda bir yerde cevap alacaksınız.Yanıt, “Minoru Suzuki’nin.”

Zihin bulmacaları, kendi zihin bulmacalarınızı yazıyorsanız, eğlenceli, eğlenceli ve zorludur.Yine de öğretici olmanıza veya kendi zihin bulmacalarınızı oluşturmanıza rağmen, fikirler kulağa aptalca gelse bile bir dizi harika fikir bulabilirsiniz.

Trivia: Robert E. Lee’nin yeri nerede?ev sitesi bulundu mu?

Cevap: Robert E. Lee’nin ev sitesi Arlington Natl.Mezarlık.

Her gün zihin bulmacaları çalışarak çok şey öğrenebilirsiniz.İster zihin bulmacaları, kısa sınavlar, tarih vb. geliştiren kelime dağarcığı alıştırması yapıyor olun, en azından oturup başka birinin bunları sizin için çözmesine izin vermek yerine zihninizi düşünmeye zorluyorsunuz.Bu nedenle zihin bulmacaları, problemlerin verimli bir şekilde nasıl çözüleceğini öğrenmenin sağlıklı bir yoludur.

Biraz daha tarihçe:

1911’de Ray Harroun, bugün Indy’yi kazandı500. “Saatte 75 mil” gibi yükselen bir hızla diğer tüm sürücüleri geride bıraktı.Geri düşünmek.Ve Indy yarışlarını kazandığı günü keşfetmede iyi şanslar.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap