Karın Germe Ameliyatı Sonrası Artan Benlik Saygısı

Karın Germe Ameliyatı Sonrası Artan Benlik Saygısı
0

Karın Germe Ameliyatından Sonra Artan Benlik Saygısı

Karın germe, hem midenin hem de onu çevreleyen deri ve kasların yeniden şekillendirilmesini ve yeniden şekillendirilmesini içeren cerrahi bir işlemdir.Karın germe için doğru terim Karın Germe’dir.

Bu prosedür normalde kozmetik nedenlerden dolayı kullanılır.Ancak ameliyattan sonra çoğu hastanın özgüveninde kayda değer bir iyileşme olur ve bu, ameliyatın gerçekleştirilmesi kararında itici bir güç olabilir.

Genelde ameliyat olan kişi tipiKarın germe genellikle çocuk sahibi olan ve karnında çatlaklar ve gevşek sarkık deri oluşan bir kadın için geçerlidir.Karın germe ameliyatından fayda görebilecek diğer kadınlar genellikle sezaryen ameliyatı geçirmiş, yara izleri kalmış ve/veya derisini kaybetmiş kadınlardır

Karın germe ameliyatı olmaya karar veren kişi, iz kalacağını fark eder.Birçok kişi bu tür prosedürlerin çok ince bir yara izi bıraktığını veya hiç yara izi bırakmadığını düşünüyor; ancak bu prosedürün büyük bir ameliyat olarak sınıflandırıldığı ve mutlaka bir tür yara izi olacağı unutulmamalıdır.

Karın germe ameliyatından kaynaklanan yara izi genellikle kasık bölgesi üzerinde kalçadan kalçaya yatay olarak uzanır.Normalde plastik cerrah olan cerrah, hastalarının mümkün olduğu kadar az yara izinin görüneceği endişesini takdir eder.Bu nedenle iyi bir cerrah, kalan yara izinin mümkün olduğu kadar az görünür olmasını sağlamak için elinden geleni yapacaktır.

Birçok hasta, ameliyat sırasında birden fazla işlemden geçmektedir.Karın Germe.Prosedürleri karın germeyle birleştirmenin nedenleri arasında hastanın hedefleri, iyileşme süresi ve maliyet yer alır.

Karın germeyle birlikte uygulanan liposuction, karnın bütün görünümünü iyileştirerek ona tamamen yeni bir görünüm kazandırabilir.şekli.

Karın Germe ve Göğüs Büyütme de sıklıkla birleştirilir.Hamilelik, emzirme ve/veya ciddi kilo kaybı sonrasında pek çok anne ne yazık ki göğüslerinde sarkma ve karın bölgesinde deri kaybıyla karşı karşıya kalır.Bu tür hastalar, iki ameliyatın birleşiminden büyük fayda sağlar.