Evinizi Etkili Şekilde İyileştirme

Evinizi Etkili Şekilde İyileştirme
0

Evinizi Etkili Şekilde İyileştirme

Sanırım hayatımda oldukça sık ev içi tadilat projelerine dahil oldum diyebilirsiniz.Tam şu anda kocam oturma odamızdaki alçıpanı bitiriyor ve yakında boyayacak.Bitmiş ürünü görmek harika olsa da süreç çok karmaşık olabilir.

Ev tadilatı için kredi alırken, kendi bütçeniz içinde yapacaklarınızın maliyetini göz önünde bulundurun.Ev.Maliyetleri kısabilir ve daha iyi bir malzeme fiyatı için alışveriş yapabilir veya hatta bir müteahhit tutmak yerine işi kendiniz yapabilirseniz, hem paradan hem de faizden biraz tasarruf edersiniz!

uzman olmayan birinin evde yapabileceği birkaç elektrik işi.Biri ışık anahtarını değiştiriyor.Elektriği kapatıp kapak plakasını çıkardıktan sonra, eski anahtardaki kabloları ayırın ve yeni anahtardakiyle aynı sırayla değiştirin.

Ev tadilatınıza çocuklarınızı da dahil edinişler eğlenceli olabilir ve özgüvenlerini geliştirirken bağ kurmanıza yardımcı olur.Çocuklar harika yardımcılardır ve kendilerini dahil edilmiş hissetmekten hoşlanırlar. Bu nedenle onlara küçük bir iş vermek kendilerini iyi hissetmelerini sağlar ve bu aynı zamanda size de yardımcı olur.

Harika bir ev tadilatı ipucumümkün olan en kısa sürede biraz ilham bulmaktır.Malzemeler için ödeme yapmaya çalışana ve bir projeyi tamamlayana kadar beklerseniz, çok stresli olursunuz.Daha sonra yapmak yerine şimdi plan yapmaya zaman ayırırsanız, evinizi yenileme stresinin çoğunu azaltacaksınız.

Bir sonraki ev geliştirme projeniz için iç aydınlatmaya odaklanın.Eski ampullerinizi Kompakt Floresan Lambalarla değiştirirseniz, enerji ve paradan tasarruf edersiniz.Bu ampuller ayrıca geleneksel aydınlatma seçeneklerinden daha uzun ömürlüdür.Bu, enerji faturalarında tasarruf edeceğiniz para miktarında dikkate değer sonuçlar sağlayacak çok basit bir projedir.

Alçıpan duvar arasındaki boşlukları doldurmak, ev tadilatında gerekli bir adımdır.Güzel bir boya işi bitirseniz bile, önce alçıpan paneller arasındaki boşlukları tamamen doldurmazsanız, oda bitmemiş görünecektir.Bir odayı duvar kağıdı ile kapladığınızda bile tamamlanmamış boşluklar ortaya çıkacaktır.Alçıpan yaptığınız her zaman kalafatlama şarttır.

Ev tadilatı için harika bir ipucu, iyileştirmelere kendi kişisel damganızı vurmaktan kaçınmaktır.Bu, yatırım getirisi elde etme olasılığınızı azaltacaktır, çünkü size iyi görünen başka birine iyi gelmeyebilir.Tadilatları yalnızca kendinizi ifade etmek için kullanıyorsanız, tadilatları evinizin yeniden satış değerine yapılan bir yatırım olarak düşünmeyin.

100 yılı aşkın bir süredir yenilenen bir evimiz var.son beş yıldır devam eden bir süreçtir.Yeni bir yemek odamız, iki yeni banyomuz ve yeni bir mutfağın yarısı var.Son zamanlarda kocam dört yeni pencere kurdu ve evin yarısına yeni dış cephe kaplaması koydu.Her şeyin yapılması için sabırsızlanıyorum!