NEO Nasıl Satın Alınır?

NEO Nasıl Satın Alınır?
neo nasil satin alinir
0

Hesap açma işlemini tamamladıktan sonra gerekli kısımları doldurarak bir hesap sayfası oluşturarak kripto para değişimi ana ekranı. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra, ne satın alabilmek için önce TL bakiyenizi hesabınıza yüklemeniz gerekiyor

Bunun için cüzdan sayfamdaki TL para yatırma butonuna tıklayarak TL para yatırma sayfasına yönlendiriliriz. Hesabınıza havale veya EFT yoluyla ve papara ile banka hesabınızdan para yatırabilirsiniz. Yatırmak istediğiniz yöntemi seçtikten sonra yatırmak istediğiniz TL miktarını girin ve Lira Türk Para Yatırma düğmesini tıklayın; sistem size otomatik olarak bir teminat kodu verecektir. Ortalama TL bakiyeniz hesabınıza 10-15 dakika içinde yatırılacaktır. Papara seçeneği ile TL’yi 24/7 hesabınıza doğrudan yükleyebilirsiniz. Bakiyeniz hazır, şimdi neo satın alabilirsiniz. Bunun için cüzdanımı neo satın al sayfama girmelisiniz. Neo satın alma sayfasından satın almak istediğiniz tutarı ve döviz kurunu girdikten sonra bir satın alma siparişi bırakabilirsiniz. Satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra, neo bakiyeniz neo cüzdanınıza yansıtılır. Bir neo satmak için, cüzdanınıza girebilir, sayfayı satın alabilir ve satabilir ve satış departmanını seçebilir, ardından satmak istediğiniz neo parasının değişim ve fiyatını girebilir ve ardından bir satış siparişi verebilirsiniz. Yeni müşteri siparişiniz tamamlandığında, TL bakiyeniz cüzdanınıza yansıtılır. TL bakiyenizi banka hesabınıza çekmek için banka hesap bilgilerinizi profil sayfamdan ekledikten sonra cüzdanım ve çek sayfamıza gidip, çekmek istediğiniz tutarı ve çekmek istediğiniz banka hesabını seçip çek düğmesini tıklayıp çek düğmesini tıklayabilirsiniz. TL para çekimi için Türk Lirası. Ayrıca sitenizdeki hesabınızdan Papara hesabınıza 7/24 TL para çekebilirsiniz.

NEO Türk Lirası Cinsinden Nasıl Satın Alınır?

NEO ve Türk Lirası alabileceğiniz birçok platform, kripto para değişimi var. En göze çarpan değişim Paribu. Türkiye’nin en büyük kripto parası olan Pariba yapacağı anlatı hacmi açısından yönlendirir. Kuruluşundan bu yana, Paribu, kullanıcılarına en güvenli ticaret fırsatlarını sunan bir platform olma bakımından rakiplerinden bir adım öndedir.

NEO Nedir?

NEO, Shanghai merkezli bir şirket olan Onchain tarafından geliştirilen ve ilk olarak Antshares ve daha sonra NEO olarak bilinen bir marka haline gelen bir kripto para birimi platformudur. Eth china ethereum için adı verilen neo platformu, ethereum’a benzer, çünkü dapps ve akıllı sözleşmeleri destekleyen ıco dahil olmak üzere benzer işlevler sunuyor.

1 Neo Kaç TL?

İlk olarak, yatırım ya da ticaret için satın almak istediğiniz neo fiyatına bakalım. Şimdiye kadar fiyat verileri anında güncelleniyor. Borsaya göre değişebilir 1 neo ₺ 0,00 abd doları ve 0,00 abd dolarına göre satın alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Yorum Yap