Norton Internet Security 2005: Bilgisayarınız için En İyi Güvenliği Sağlamak

Norton Internet Security 2005: Bilgisayarınız için En İyi Güvenliği Sağlamak
0

Norton Internet Security 2005: Bilgisayarınız için En İyi Güvenliği Sağlamak

İnternetin, yararlanabileceğiniz bir araç olması gerekiyor.Aileniz ve arkadaşlarınızla iletişim kurmanın ucuz bir yolunu sağlayarak, elektrik faturalarınızı ödemenin bir yolunu sağlayarak ve kendi evinizin konforunu terk etmeden mal ve hizmet satın alabileceğiniz bir yol sağlayarak günlük hayatınızı kolaylaştırması beklenir..

İnternetin size bahsedilen tüm faydaları sağlayabileceği ve World Wide Web’e bağlandıktan sonra bundan yararlanabileceğiniz bir gerçektir.Bununla birlikte, bu gerçek nedeniyle, başka kişilerin bilgisayarlarını içerebilecek dosyalara erişmek için başkalarının bilgisayarlarına girerek özel hayatı ihlal etme ve çalma gibi cezai eylemlerde bulunarak internetten yararlanarak para kazanmanın yeni yollarını düşünen insanlar var.mali ve kişisel bilgiler.

Bu bilgilerle internet, kimlik hırsızlığı adı verilen çok ciddi bir suçu işlemek için harika bir araç haline geldi.Casus yazılım, reklam yazılımı ve virüsler gibi bilgisayarınıza girebilen kötü amaçlı yazılımlarla bu yeni tür suçlular, çok geç olana kadar siz farkında olmadan kişisel ve finansal bilgiler içerebilecek dosyalarınıza erişebilir.

Bu ciddi suçtan mağdur olan kişilerin bilgisayarlarına daha yakından bakmayı hiç düşünmedikleri bir gerçektir.Kişisel bilgisayarlarının derinliklerinde kötü niyetli bir programın gizlendiğini asla düşünmediler.

Elbette bu suçun kurbanı olmak istemezsiniz.Bu nedenle, bunun başınıza gelmesini önlemek için bilgisayarınıza iyi bir yazılım programı yüklemeniz çok önemlidir.

İyi bir yazılım programı, Norton Internet’tir.Security 2005. Bu, dünya çapında milyonlarca insanı casus yazılımlardan, reklam yazılımlardan, bilgisayar korsanlarından, virüslerden ve siber suçlular tarafından işlenen diğer suç eylemlerinden koruyan, ödüllü bir yazılım programıdır.

Norton Internet Security 2005 yazılım programı, tümkötü amaçlı yazılımların ve bilgisayar korsanlarının bilgisayarınıza girmesini ve suç işlemesini önleyecek gerekli araçlar.Bu tür bir yazılımla, kimlik hırsızlığı gibi internette işlenen ciddi suçların kurbanı olma konusunda asla endişelenmeyeceğinizden emin olacaksınız.

İşte bazı özelliklersizi bugün internette dolaşan virüslerden ve diğer kötü amaçlı yazılımlardan kesinlikle koruyacak olan Norton Internet Security 2005’e entegre edilmiştir:

• Antivirüs – Bu araç, e-postalarınızı, e-posta eklerini, web sitelerinizi veAnlık ileti ekleri ve bilgisayar dosyalarınızda bilinen virüsler.Sisteminizde gizlenen bir virüs tespit ettiğinde, onu otomatik olarak siler veya karantinaya alır.Bu araçla, bilgisayarınızda virüs bulunmamasını sağlarsınız.

• Güvenlik Duvarı – Bu araç, bilgisayar korsanlarına karşı savunmanızdır.Bilgisayar korsanları ve ağ virüsleri gibi yetkisiz erişimleri algılar ve reddeder.Bu aracı, bilgisayar korsanları ve ağ virüsleri tarafından bilgisayarınızda yapılan yetkisiz erişime karşı ilk savunma hattınız olarak kabul edebilirsiniz.

• Casus Yazılım/Reklam Yazılımı Önleme – Casus yazılım ve reklam yazılımları, çok gelişmiş programlardır.virüslerden farklıdır, ancak eşit derecede tehlikelidir.Sistem dosyalarınızı yok etmeyebilir, ancak kopyalayabilir ve otomatik olarak casus yazılım geliştiricisine gönderebilir.Bunu, bilgisayarınızla yaptığınız her etkinliği izleyecek bir gözetim ekipmanı yazılımı olarak düşünün.Norton Internet Security 2005’e entegre edilen casus yazılım/reklam yazılımı önleme özelliği, günümüzde var olan tüm bilinen casus yazılım/reklam yazılım programlarını engelleyecektir.

• Otomatik Güncellemeler – Yeni virüsler, casus yazılımlar veİnternette her gün diğer kötü amaçlı yazılımlar geliştirilip piyasaya sürüldüğü için, bilgisayarınızı yeni tehditlere karşı korumak için virüs ve casus yazılım tanımınızı güncel tutmanız önemlidir.

Daha birçok özellik vardırNorton Internet Security 2005’e sahipseniz bundan yararlanabilirsiniz. Ayrıca, bilgisayarınızı daha iyi korumak için Ebeveyn Denetimi özellikleri, Anti Spam, Pop-up engelleyici ve diğerlerini içerir.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap