Norton Internet Security: Internet Security Yazılımındaki Güvenilir Ad

Norton Internet Security: Internet Security Yazılımındaki Güvenilir Ad
0

Norton Internet Security: İnternet Güvenliği Yazılımında Güvenilir İsim

Bilgisayarınız için mükemmel internet güvenlik yazılımını mı arıyorsunuz?Bilgisayarınızı bugün internette dolaşan bilgisayar korsanlarından, virüslerden ve diğer kötü amaçlı programlardan korumak için ihtiyacınız olan her şeyi içeren bir internet güvenlik yazılımı mı arıyorsunuz?

Arıyorsanız,Norton Internet Security Yazılımı tercihiniz olmalıdır.Bu özel yazılım, kötü amaçlı programların ve siber suçluların bilgisayarınıza girmesini önlemenize yardımcı olur ve bilgisayarınıza girmiş herhangi bir kötü amaçlı program varsa, Norton Internet Security Yazılımı bunları sizin için yakalar ve bilgisayarınızdan siler.

Bugünün dünyasında, interneti diğer insanlardan çalmak için kullanan bazı kişiler veya suçlular olduğu gerçeğini göz önünde bulundurmalısınız.Başkalarının kişisel ve finansal bilgilerini almak için interneti kullanırlar ve bu bilgileri kullanarak kimlik sahtekarlığı yaparlar.Çevrimiçi olan herkes, taciz yoluyla veya başkalarının bilgisayarlarına girerek bu kişiler tarafından saldırıya uğramaya karşı savunmasızdır.

Norton, bunun sizin başınıza gelmesini engelleyebilir.En yeni internet güvenlik yazılımları ile bilgisayar korsanlığı ve bilgisayar virüslerinin bilgisayarınıza tekrar girmesini engelleyebileceksiniz.Norton Internet Security Yazılımı, farklı türden kötü amaçlı programların bilgisayarınıza girmesini önlemeye yardımcı olacak birçok güvenlik programıyla entegredir.

Norton Internet Security Yazılımı, tüm farklı programlarla entegredirkorsanların veya siber suçluların bilgisayar korsanlığı veya kötü amaçlı yazılımlar aracılığıyla bilgisayarınıza erişmelerini önleyerek sizi ve bilgisayarınızı bu tür saldırılardan yeterince koruyan çeşitli programlar.

Norton Internet Security, şunlardan birini sağlar:yararlanabileceğiniz en kapsamlı güvenlik yazılımı.Norton Internet Security’de bulunan farklı yazılım türleri şunlardır:

• Antivirüs – Bu özel program, bilgisayarınıza girmiş olabilecek mevcut virüslere karşı bilgisayarınızı tarar.Norton Antivirus ayrıca e-posta eklerini, Instant Messenger Eklerini ve hatta virüs içerebilecek web sitelerini tarayabilir.

• Güvenlik Duvarı – Norton Internet Security yazılımına dahil olan bu özel program, bilgisayar korsanlarının erişim sağlamasını önlemenize yardımcı olur.ve ayrıca ağ virüslerinin bilgisayarınıza girmesini engeller.Bu, bilgisayar korsanlarına ve ağ virüslerine karşı bilgisayarınızın ilk savunma hattı olarak kabul edilir.

• Casus Yazılıma/Reklam Yazılımına Karşı Koruma – Casus yazılım ve reklam yazılımları, siz bilginiz olmadan bilgisayarınıza girebilen çok tehlikeli programlardır.BT.Programlaması bilgisayar virüslerinden tamamen farklıdır ve bu nedenle mevcut herhangi bir Antivirüs yazılımı tarafından izlenemez.Norton Anti Spyware/Reklam Yazılımı programları, bilgisayarınızda bulunabilecek tüm casus yazılımları veya reklam yazılımları algılayabilir ve bunları otomatik olarak siler.

• Anti Spam – Kimlik avı e-postaları ve spam e-postalar,çok tehlikeli ve çok sinir bozucu.Norton Anti Spam özellikleri, sizi bilinen kimlik avı e-postalarından ve istenmeyen e-postalardan koruyabilir.

• Ebeveyn Kontrolü – Norton Internet Security Yazılımına entegre olan bu program, bilgilerinizi düzenlemek ve izlemek için kullanılabilir.çocuğun internet etkinliği.Bu, pornografi ve şiddet içerebilecek tüm web sitelerini engelleyecektir.

Bir Norton Internet Security yazılımının sunduğu tüm bu özelliklerle, internette gezinmenin herkes için daha güvenli olacağından emin olabilirsiniz.ailen.Sizi ve ailenizi, bilgisayarınıza erişebilecek kötü amaçlı yazılımlardan ve bilgisayar korsanlarından koruyacaktır.Bu nedenle, etkili bir internet güvenlik yazılımına ihtiyacınız varsa, seçiminiz Norton olmalıdır.

Yazar Hakkında

Yorum Yap