Çevrimiçi Avukatlık Programları

Çevrimiçi Avukatlık Programları
0

Çevrimiçi Avukat Yardımcısı Programları

Hukuk bürolarında, hukuk firmalarında, şirketlerde ve devlet kurumlarında avukat yardımcılarının kullanılması, yasal hizmet sağlamanın daha verimli ve maliyet azaltıcı bir yolunu sunarmüşterilere hizmetler.Hukuk camiasında giderek daha fazla insan bunu fark ettikçe, ülke çapında avukat yardımcılarına ve hukuk asistanlarına olan talep de arttı.

Gerçekten de, bir konuyu düşünmek için bugünden daha iyi bir zaman olamaz.avukatlık mesleğinde kariyer.Aşağıda, avukat yardımcısı çalışmanın zorluklarını aşmanıza yardımcı olmak için mükemmel eğitim ve öğretim sağlayan bazı çevrimiçi hukuk asistanı programları bulunmaktadır.

Kaplan Üniversitesi

(GetInfo.Kaplan.edu)

Kaplan Üniversitesi, kapsamlı ve kapsamlı çevrimiçi hukuk danışmanlığı programları ve eğitim kursları sunmaktadır.Çevrimiçi avukatlık programları, avukatlık çalışmalarında aşağıdaki önlisans ve lisans derecelerini içerir:

* Hukuk Bürosu Yönetimi Vurgusu ile Yönetim/Uygulamalı Yönetim Bilim Lisansı – Aşağıdakileri öğreten bir hazırlık kursu olarak kabul edilir:hukuk bürolarında ve diğer yasal ortamlardaki giriş seviyesi yönetici pozisyonları için gereken bilgi, teknik beceriler ve çalışma alışkanlıkları.

* 2+2 Hukuk Bürosu Yönetimi Vurgusu ile Yönetim/Uygulamalı Yönetim alanında Bilim Lisansı – İş ortakları için tasarlanmıştırlisans derecesine sahip olanlar için, bu çevrimiçi avukatlık programı, kariyerle ilgili derslere ve genel eğitime ağırlık vererek bir lisans derecesini tamamlarken yönetim kariyerinize hızlı bir başlangıç ​​yapmanıza olanak tanır.

* Avukat Yardımcısı Çalışmalarında Uygulamalı Bilimler Ortağı – SağlamakAvukatlık çalışmalarında sağlam bir temele ve liberal sanatlar bilgi tabanına sahip bir öğrenci olan bu program, yasal araştırma, hukuk davası, temaslar ve ceza hukuku gibi farklı hukuk dışı alanlarda kapsamlı bir çalışmadır.

Profesyonel Kariyer Geliştirme Enstitüsü (PCDI)

(PCDI.com/courses/ll/)

Uzaktan eğitim kurslarında lider bir enstitü olan Profesyonel Kariyer GeliştirmeEnstitü, yetkin hukuk uzmanları saflarına katılmak isteyenler için tasarlanmış çevrimiçi avukatlık programları da dahil olmak üzere, çeşitli çalışma alanlarında güvenilir uzaktan eğitim kursları sunmaktadır.

PCDI’nin çevrimiçi avukatlık programı ulusal olarak akredite edilmiştir.İleri Uzmanlık Kursları adı verilen takip yoğun programlarında uzmanlıklara odaklanmadan önce, temel yasal kavramları ve pratik avukatlık tekniklerini öğrendiğiniz 20 derslik bir Hazırlık Kursu ile başlar.İkincisi, aşağıdaki hukuk yardımcısı çalışma alanlarına odaklanır:

* Dava

* Gayrimenkul hukuku

* Şirketler hukuku

* Mülkler

* Vasiyetler ve vakıflar

Ashworth College

(AshworthCollege.com/academic/ul/)

Ashworth College Hukuk Yardımcılığı Araştırmaları Bilim Derecesi Programı, evde eğitim kolaylığı sunan çevrimiçi bir hukuk yardımcılığı programıdır.Program, işletme, iletişim ve sosyal bilimler gibi genel eğitim kurslarıyla başlar. Bunların tümü, zorunlu olarak avukatlık alanıyla örtüşen önemli kariyer geliştirme kurslarıdır.

Bu çevrimiçi avukatlık programı şunları içerir:aşağıdaki talimatlar:

* Hukuk davası

* İş hukuku

* Gayrimenkul hukuku

* Haksız fiiller

* Aile hukuku

* Vasiyet, tröst ve tereke hukuku

Çevrimiçi avukat yardımcısı sunan birkaç okul ve kurum daha varavukat yardımcısı mesleğinde kariyer için programlar.Yukarıda belirtilenler, şu anda mevcut olanlardan yalnızca birkaçıdır.

Yazar Hakkında

Yorum Yap