Phoenix Okulları Okul Seçimini Bir Gereklilik Olarak Görüyor

Phoenix Okulları Okul Seçimini Bir Gereklilik Olarak Görüyor
Meetings & Events| Banquet Hall in Kolkata| Hotel in Kolkata
0

Phoenix Okulları, Okul Seçimini Bir Gereklilik Olarak Görüyor

Mahalle okulları hızla geçmişte kalıyor.Okul sıralamaları, her okul için okul “notları” ve Hiçbir Çocuk Geride Kalmasın eylemi gibi şeylerle, çocuklarımızı sokağın aşağısındaki ilkokula göndermek, dodo kuşunun yolundan gitmek olur.

Bugün, Phoenix Okulları’nın ebeveynleri, çocuklarını Phoenix Devlet Okulları’na hizmet veren bölgedeki hemen hemen her okula gönderme seçeneğine sahiptir.Bazıları gerçekten de mahalledeki eğitim kurumuna bağlı kalmayı seçebilse de, çoğu olmasa da çoğu ebeveyn çocuklarını, çocuklarının ilgi alanlarını, güçlü yanlarını veya tam da öğrencileri için istedikleri eğitim tarzını yansıtan özel okullara kaydettiriyor.

Phoenix Okulları artık artan okul seçimi talebini karşılamak için çeşitli Mıknatıs Okulları sunuyor.”Signature Schools” olarak adlandırılan bu Phoenix Okulları, bir Phoenix Schools magnet programına katılan öğrenciler için çok sayıda seçenek sunar.

Phoenix Schools magnet programının bir dezavantajı vardır.Çocukları evlerinden daha uzaktaki okullara gönderen ailelerin artık oyun arkadaşları ithal etmesi veya çocuklarını arkadaşlarını ziyaret etmeleri için kasabanın diğer ucuna götürmesi gerekiyor.Phoenix Okullarındaki ailelerin bir mıknatısın güçlü yönlerine duydukları arzu ile seyahat süresinin yükü ve daha fazla dağılma arasında denge kurmaları gerekir.

Phoenix Okulları tarafından sunulan mıknatıs programlarıyla ilgileniyorsanızPhoenix Okulları’nın kısmi bir listesi:

Montessori – Bu program Phoenix Okulları öğrencilerine PreK’den 8. sınıfa kadar hizmet vermektedir.Maria Montessori tarafından geliştirilen uluslararası müfredatı takip eder.

Performans Sanatları – Phoenix Okulları 7. ve 8. sınıflardaki öğrenciler, okul yılı boyunca performans sanatlarına katılma fırsatına sahiptir.drama, dans, koro ve enstrümantal müzik.Anaokulundan 6. sınıfa kadar olan öğrenciler de bu disiplinlere katılır.

Matematik, Bilim ve Teknoloji – Phoenix Okulları 7. ve 8. sınıf öğrencileri özellikle matematik, bilim ve teknolojiye odaklanır.Lowell’deki bilim kampüsü, anaokulundan 6. sınıfa kadar olan öğrencilere de özel avantajlar sunar.

Geleneksel ve Denge the Basics – Anaokulundan 8. sınıfa kadar Phoenix Okulları öğrencileri okumaya büyük önem verir, matematik ve yazma.

Global Community veya Donde Vivo – 7. ve 8. sınıflardaki Donde Vivo öğrencileri, disiplinler arası bir müfredat aracılığıyla küresel topluluklarını keşfederler.Öğrenciler her yıl yurt dışına seyahat ederek küresel toplumlarını deneyimleme fırsatına sahip olurlar.

İkinci Dil Edinimi – İkinci Dil Edinimi, Herrera Okulu’ndaki anaokulundan altıncı sınıfa kadar olan öğrencilere yönelik bir programın odak noktasıdırseviye.Öğrenciler, tüm konu alanlarında hem İspanyolca hem de İngilizce’ye hakim olurlar.

Bilim Araştırmaları – Phoenix Okulları 7. ve 8. sınıflardaki öğrenciler, normal fen dersleri sırasında da fizik ve yaşam bilimleri ile ilgilenirler.Arizona Eyalet Üniversitesi’nden danışmanlarla bir okul sonrası kulübü aracılığıyla.

Magnet Okulları seçenekler sunar, ancak mükemmel değildirler.Phoenix Okullarının çoğu, daha varlıklı ve eğitimli ebeveynleri çekmek için şehrin daha az tercih edilen bölgelerinde mıknatıs programları barındırır.Ancak siz ve çocuğunuz bunun sizin için doğru yer olduğunu fark edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Yorum Yap