Sitenize bazı ek kendini geliştirme bağlantıları koyun

Sitenize bazı ek kendini geliştirme bağlantıları koyun
0

Sitenize ek bir kişisel gelişim bağlantısı ekleyin

Bir Web Yöneticisi olarak, sürekli olarak web sitenizden daha fazla para kazanmanın yollarını arıyorsunuz.Bunu yapmanın en iyi yollarından biri, bazı kişisel gelişim konseptlerini içeriklere eklemek veya içeriklere bağlamaktır.

Birçok web yöneticisi, sitelerine ekleyebilecekleri birkaç temel program olduğunu fark etmiştir.dürüst olmak gerekirse her ay fazladan birkaç dolar, birkaç yüz dolar ve bazı durumlarda fazladan birkaç bin dolar kazanmayı bekleyebilirler.

Geliri birbirine bağlamanın püf noktasıüçüncü taraf programları, tanıttığınız programın kendi tekliflerinizle doğrudan rekabet etmemesini sağlarken sitenizin ziyaretçileriyle alakalı programları dikkatli bir şekilde seçmektir.

Bir şey veriyorsanızziyaretçilerinize, bir “katma değer” öğesi olarak kabul edilen normal tekliflerinizin üzerinde ve ötesinde faydalı bulacakları şeyler.Sadece müşterilerinize takdir edecekleri bir şey vermekle kalmayacak, aynı zamanda bir işletme sahibi olarak size daha yakın olmalarına yardımcı olacaktır.Bu şekilde, sizinle müşteriler arasında iyileştirmenin önünü açacak bir bağlantı ortaya çıkacaktır.

Bu, müşterilerinizin size ve işletmenize olan güven düzeyini hızlandırmaya yardımcı olur ve bu dasadece uzun vadede size iyi hizmet edebilir.Bu güven temelini eklediğinizde, ziyaretçileriniz sitenize geri dönecek ve onlara iyi davranacağınız konusunda size güvenebileceklerini bildikleri için sizden tekrar alışveriş yapacaklardır.

Web’de daha fazlasıgüven faktörü, küçük işletme sahibinin potansiyel müşterileriyle birlikte aşması gereken en önemli engeldir.Web’de o kadar çok dolandırıcılık ve soygun var ki, dürüst bir kişi özellikle takdir ediliyor.

“Katma değerli” tekliflerinizi ilgi alanlarına göre seçmeniz önemlidir.web sitenizin ziyaretçilerininTeklifleriniz hedef pazarınızın ihtiyaçlarına ne kadar yakınsa, katma değerli ürünlerinizi satma konusunda o kadar başarılı olursunuz.

Web siteniz kişisel gelişim, özgüven ile ilgiliyse, flört, ilişkiler, aşk veya evlilik, o zaman “Ruh Eşinizi Nasıl Belirlersiniz” adlı e-kitabı tanıtarak kendiniz için çok başarılı olabilirsiniz.

Aşk ilişkileri başarısız oluyorendişe verici bir oran.Mümkün olduğu kadar çok insanın mutluluğu bulmasına ve kendini geliştirmesine yardımcı olmak için.Aşk ilişkileri üzerine yıllarca süren araştırmalar bunları anlamak için yeterli olmaz.

Neden bazıları başarısız oluyor ve bazıları neden başarılı oluyor?

Ne olursa olsunokuyucunun içinde olabileceği durumun ayrıntıları, “Ruh Eşinizi Nasıl Belirlersiniz” insanlara aşk ilişkilerinde başarıya ulaşma arayışlarında yardımcı olabilir.

Ürünler ve hizmetler,web sitenizi zaten ziyaret eden kişilerle alakalı olan ve mevcut tekliflerinizle çelişmeyen veya rekabet etmeyen, ziyaretçilerinize katma değerli teklifler sunmanıza olanak sağlamak için idealdir.

Bunlareklenen teklifler, ziyaretçilerinizin sizinle olan güven düzeyini oluşturmanıza yardımcı olacaktır.Bunların ayrıca web sitenize yeni karlılık katmanları eklemenize yardımcı olacağından bahsetmiyorum bile.

Sonuçta, derginizi veya web sitenizi her zaman daha fazla para kazandıracak şekilde hazırlamaya çalışmalısınız.Hayatta maddi şeylerden daha fazlasına sahip olmak isteyen insanları hedefleyin.Halihazırda sahip olduklarınıza kişisel gelişim bağlantıları ekleyin.

Bu eklenen bağlantılar ve bilgiler, sizi gitmek istediğiniz yere götürmek için mükemmel araçlarınız olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap