Başarı için RX: Bir Eczacılık Kariyeri

Başarı için RX: Bir Eczacılık Kariyeri
0

Başarı İçin RX: Bir Eczacılık Kariyeri

Yerel eczanede reçetenizi dolduracak veya eczanedeki ilaç hatalarını tanıyacak eczacı yoksa ne olurdu?acil servis?

Amerika 2020’ye kadar 150.000 eczacı daha eğitmezse bu gerçek olabilir.

ABD Sağlık Bakanlığı’na göreİşçilik, her yıl 7.000 ila 10.000 eczacı pozisyonu boş bırakılıyor.

Eczacılık mezunları, çeşitli olası kariyer yönlerinin yanı sıra dört veya beş iş teklifi bekleyebilirler.Eczacılar, yıllık ortalama 77.050 ABD Doları maaş almanın yanı sıra, araştırma laboratuvarlarından zehir kontrol merkezlerine ve veteriner kliniklerine kadar çok çeşitli çalışma ortamları arasından seçim yapabilir.

Öğretmenlerin öğrencileri takip etmeye teşvik etmesine yardımcı olmak içinEczacılık, sağlık ve bilim alanlarında kariyer yapan ilaç şirketi Roche, Parenteral Drug Association Foundation for Pharmaceutical Sciences Inc. ve WLIW New York devlet televizyonu ile işbirliği içinde ücretsiz bir öğretmen kılavuzu oluşturdu.

“Sağlık ve bilime zaten ilgi duyan öğrencilerin teşvik edilmesi, eczacıların potansiyel açığını kapatmanın anahtarı olabilir,” dedi Roche kurumsal ilişkiler ve katkılardan sorumlu direktör Vivian L. Beetle.”Roche, öğretmenlerin öğrencileri kariyer yoluna yönlendirmede olumlu ve hayati bir rol oynadığına inanıyor.”

Kılavuz, öğretmenlerin bilime ve gösteriye ilgi duyan öğrencileri belirlemesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.Öğrencileri eczacılıktaki kariyer fırsatları hakkında diyaloga nasıl dahil edeceklerini.Eczacılık alanında kariyer yapmış öğrencilerin profillerini, kolejlerin ve profesyonel kuruluşların listesini ve öğrenci öz değerlendirme aracını içerir.

Çocuklarınız veya öğrencileriniz eczacılık kariyerinde başarılı olur mu??Aşağıdakileri göz önünde bulundurmalıdırlar:

* Matematikte iyiler mi?

* Bilimle, özellikle biyoloji ve kimyayla ilgileniyorlar mı?

* Ayrıntı odaklı ve odaklılar mı?

* Başkalarını önemsiyor ve topluma olumlu bir katkıda bulunmak istiyorlar mı?

* Ülkenin herhangi bir yerinde çalışma fırsatı sunan bir kariyerle ilgilenirler mi?

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap