gümüşjet

gümüşjet
0

Silverjet

Her yolcunun bildiği gibi, uzun mesafeli havayollarında standart ekonomi sınıfı giderek kötüleşiyor.Havayolları mevcut koltuk aralığında biraz farklılık gösterse de, çoğu kişi “sardalya” sınıfının yalnızca kabul edilebilir olduğunu söyler.

Ekonomi sınıfı, çok az diz mesafesi sağlar ve fazla şans yokturözellikle öndeki yolcu koltuğunu arkaya yatırdığında.Boyu 1.80’den uzun olan yolcular, acil çıkış koltuğu bulabilmek için check-in sırasında dilenmek zorunda kalacak.

Son zamanlarda, havayolları daha pahalı sınıfları kitlelere ulaştırmaya odaklanıyor.Uçaklar “premium ekonomi” koltuk sayısını artırdı ve havayolları arasındaki rekabet, ücret maliyetlerinin düşmesine ve aynı zamanda konforun artmasına neden oldu.

Yeni bir odak noktası dahahavayolu endüstrisinde, tüm uçakta yalnızca bir koltuk sınıfında – business sınıfında – uzmanlaşmış taşıyıcıların eklenmesidir.Bu birinci sınıf havayolları, geleneksel taşıyıcılar için yeni bir tehdit oluşturuyor ve konfor düzeyini yüksek ve bilet fiyatlarını düşük tutmaya hizmet ediyor.

MaxJet, Eos Airlines gibi havayolları ve yeni SilverJet teklifigeniş oturma alanları, düz yataklara dönüşen geniş konforlu koltuklar, kaliteli gurme yemekleri, üstün eğlence sistemleri, bol alan, üstün uçak içi hizmet, özel terminaller, yönetici salonları ve hatta çok uygun bir fiyata şoför transferleri gibi avantajlara sahip trans-atlantik business class koltuklarmakul maliyet.

Bu yeni havayollarındaki business class, yalnızca iş amaçlı seyahat edenler için değil, aynı zamanda balayı çiftleri, tatil gezileri ve gemi yolculuğuna katılmak için uçanlar için de mükemmeldir.

Yakında transatlantik uçacaksanız ve ekonomiden çıkmak için biraz daha fazla para ödemeyi düşünüyorsanız, kesinlikle geleneksel havayollarında birinci sınıf ekonomi uçuşu için fiyat almalı ve ardından bu yeni havayollarında iş seyahati için fiyat almalısınız.byalnızca kullanım amaçlı taşıyıcılar.Genellikle çok daha pahalı olmadıklarını görünce şaşıracaksınız.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap