Subprime Mortgage Kredi Kuruluşları – Sub-Prime Krediler Artık Geleneksel Kredi Kuruluşları Aracılığıyla Kullanılabilir

Subprime Mortgage Kredi Kuruluşları – Sub-Prime Krediler Artık Geleneksel Kredi Kuruluşları Aracılığıyla Kullanılabilir
0

Subprime Mortgage Kredi Kuruluşları – Düşük Prime Krediler Artık Geleneksel Kredi Kuruluşları Aracılığıyla Sağlanıyor

Yüksek faizli krediler, geleneksel kredi kuruluşları aracılığıyla daha kolay kullanılabilir hale geliyor.Kredi geçmişinizde bir iflas veya haciz olsa bile, evinizi satın almak için hala finansman bulabilirsiniz.Yüksek faizli mortgage kredilerinin anahtarı, araştırma yapmak ve hem şartları hem de oranları karşılaştırmaktır.

Kredi Geçmişiniz

Kötü bir kredi geçmişisizi yüksek faizli borç verenlere göndermek zorunda değil.Birincisi, kredisi iyi olan kişiler için ayrılmış bir A kredisi almaya hak kazanabilirsiniz.İflasınız dört veya daha fazla yıl önceyse ve o zamandan beri iyi bir ödeme geçmişi oluşturduysanız, FICO puanınız muhtemelen 600’ün üzerindedir;programları, iki yıllık bir iflas veya hacizden sonra kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.VA kredileri ayrıca geçmiş kredi sorunlarına daha hoşgörülü bakar.Sonuç olarak, olumsuz bir kredi geçmişiniz olduğu için daha yüksek faizli yüksek faizli kredilere başvurmanız gerektiğini düşünmeyin.

Yüksek faizli Mortgage’lar

Kredi durumunuzun kötü olduğunu fark ederseniz, size daha iyi faiz oranları sunabilecek geleneksel bir borç verenle çalışabilirsiniz.Finansman şirketleri finansman seçeneklerini genişlettikçe, giderek daha fazla şirket B, C ve D kredileri için hizmetler ekliyor.

Yüksek faizli ipotekler kısmen kredi geçmişinize dayanır, ancak büyük ölçüdeipotek veya kira ödeme geçmişinizde.Kira makbuzlarınızın veya çeklerinizin kopyalarını göndererek kira ödemelerinizi kanıtlamak isteyeceksiniz.Mortgage ödemeleri, kredi raporunuz aracılığıyla doğrulanabilir.

Yüksek faizli ipotekler yalnızca kısa vadeli finansman seçenekleridir.Kredi geçmişinizi iyileştirdikten sonra, ipoteğinizi daha iyi oranlar için yeniden finanse edebilirsiniz.

Sub-prime Kredi Verenler

Aramaya başladığınızdabir yüksek faizli borç veren için, araştırmanıza tüm borç verenleri dahil edin.Geleneksel borç verenlerin yanı sıra zayıf kredi finansmanı konusunda uzman olanlardan fiyat teklifi isteyin.En iyi oranları ve şartları bulmak için herkesin finansman paketlerini karşılaştırın.

İdeal olarak, ön ödeme ücreti olmayan düşük bir APR bulmak istersiniz.İpoteğinizi yedi yıl veya daha fazla tutmayı planlamıyorsanız, muhtemelen daha düşük oranlar için puan ödemeye değmez.Ayrıca, bir ARM’nin sabit oranlı bir ipoteğe göre daha düşük oranlar ve daha fazla satın alma gücü sağlayacağını da görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap