Tether Nasıl Satın Alınır?

Tether Nasıl Satın Alınır?
0

Abd doları ile ilgili olan tether nasıl satın alınır? kripto tether hisseleri kasım ayında 31 milyon dolarlık kesintiye uğradı. O zamandan beri, şirketin eskisi gibi dolar rezervi bulunmadığı yönünde spekülasyonlar yapıldı. Tether, yeni bir açıklamasında, eleştiri sorununu bilgisiz ve haksız olarak nitelendirerek, güvenlik düzeyini yükselttiğini ve hizmet koşullarını değiştirdiğini söyledi. Şifreleme şirketi Tether, müşterilere yeni, daha güvenli bir dijital cüzdan inşa ettiklerini, hizmet koşullarını değiştirdiğini ve para çekme işlemlerini sürdürdüklerini söyleyen basın ve çevrim içi eleştirmenlere tepki gösterdi. Tether, endekslenmiş ve dolar cinsinden destekleniyor. Bu, bitcoin’den daha durgun olan ve genellikle Bitcoin ticaretinde kullanılan bir şifreleme işlevi göreceği anlamına gelir.

Tether Güvenlik Sorunu İle Karşılaşıldığında Neler Yapmak Gerekiyor?

Eğer bir Tether satıcısı konumundaysanız ve Tether’den bir transfer veya satın alma işlemi yapıyorsanız, önce cüzdanınızın güvenliğini sağlamalısınız. Cüzdanınızın güvenliğini çift kodla korumak ve cüzdanınızı, özellikle halka açık yerlerde kullanmamanız gerektiğini unutmayın. Bir başka önemli detay ise, özellikle Tether kullanıcılarının bitfinex bünyesindeki tether kullanıcılarının yaşadığı zararlardan dolayı bitfinex borsalarını kullanmamanız gerekiyor.

Tether İle Neler Satın Alınıyor?

Tether paralarının arkasındaki şirket Tether Limited, rezerv banka hesaplarında dolar, euro ve yen gibi geleneksel döviz fiyatlarını koruyor. Bitcoin blok zinciri altyapısını kullanan tether, dijital sembolünü tethers adlı bir fiyat para biriminde iade etme sözü veriyor. Tether, gerçek dünyadaki para mağazaları tarafından desteklendiğinden, kullanıcılar çoğu kripto para biriminin değişkenliğine maruz kalmadan, dijital blok tabanlı işlemlerden yararlanabilir.

Tether Ödeme Olarak Nerede Kullanılır? Dijital değişim

Tether, varlıkların dijital borsadan depolanması ve çekilmesi ile fiyat dengesi ödemeleri için alternatif bir yöntem olarak kullanılabilir.

Şirket Blok Zincirleri

Birçok şirket, blok zincir teknolojisini işletme yapısına entegre etmek için adımlar atıyor. Dijital işlemlerle uğraşmak için Tether’i kullanmak, blok tabanlı şirketlerin çeşitli dijital para birimlerini kabul etmelerini ve tanıdık fiat değerlerine dayalı ürün ve hizmetleri temel almasını sağlar.

Yatırımcı

Para birimleri ile alımlar arasındaki arbitrajı optimize etmek için Tether’i kullanabilirler. Tether, çeşitli cüzdan ve borsalarda fonları hızlı ve kolay bir şekilde taşımak için de kullanılabilir.

İlginizi Çekebilir