Kristaller ve Değerli Taşlar Farkındalığı

Kristaller ve Değerli Taşlar Farkındalığı
0

Kristaller ve Değerli Taşlar Farkındalığı

Kaçınız kristaller ve değerli taşlardan etkilendi?İyileştirici özelliklere sahip oldukları inancı sizi büyüledi mi?Yoksa aktardıkları çeşitli renklerin, ışıltıların ve manyetik varlığın güzelliğine ve ihtişamına mı hayran kaldınız?

Bu inanca inanmakta zorlanıyor olabilirsiniz, ancak kristallerve değerli taşlar, bu amaçla kullanılabilecek doğal şifa özelliklerine sahiptir.Ve bunların arkasında hala bilimsel bir açıklama olmamasına rağmen, çeşitli tarih ve kültürlerden sadece bir kişi değil, birçok kişi şifalı kullanımlarını savunuyor.

Eğer daha önce denemediyseniz, malakit veya ametist kullanabilirsiniz.Geceleri yastığınızın altına koyun ve uykunuza ve rüyalarınıza ne yaptığını gözlemleyin.Rüyalarınızı etkilediyse, o taşın iyileştirici özelliği sizde bu şekilde çalışıyor demektir.

Gerçek şu ki, kristaller ve değerli taşlar ancak kendinizi açarsanız gerçek bir şifa aracı olabilir.o fikirOnlara inanırsanız fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal durumu iyileştirmeye gerçekten yardımcı olabilir.

Kanıtlanmış Bilim ve Pratik Kişisel Gelişim Alternatifleri

Bugünlerde kanıtlanmış bilim, tıbbi keşif ve uygulamanın ardındaki en güçlü güç olmak için gelişirken, diğer iyileştirme yöntemlerinin de sahneye çıkması tamamen şaşırtıcı değil.Örneğin alternatif ilaçları ele alalım.

Bu yeni şifa trendine hâlâ şüpheyle yaklaşan pek çok insan olsa da, pek çoğu tartışmasız bir şekilde alternatif ilaçların gerçek olduğuna ve tedavi edilebilecek özelliklere sahip olduğuna inanıyor.aslında kişisel gelişime yardımcı olur.

Kristal ve değerli taşlar, pratik bir kişisel gelişim çözümü sağlamak için kullanılan araçlardan yalnızca biridir.Kanıtlanmış bilimin farkı, birçok bilim adamının, araştırmacının ve tıp uzmanının insanlar için güvenli ve şifalı olduğunu kanıtlamak için üzerinde çalışmış olmasıdır.

Alternatif çözümler olurken, diğer taraftaKanıtlanmamış olmasına rağmen hala bilim olarak adlandırılabilecek olan, eski insanlar tarafından uzun süredir kullanılmış ve sonraki nesillere tanıtılmış olup, şimdiye kadar dünya çapında birçok kişi arasında hala popülerdir.

Değerli taşlar ve kristaller gibi alternatif şifa araçlarıyla hâlâ bağlantılı olan gri alanlar göz önüne alındığında, dünyanın dört bir yanındaki birçok insanın faydalarına güvenmek için bunları kullanmaya yönelmesi şaşırtıcı.Daha da şaşırtıcı olanı, kullandıktan ve denedikten sonra bile, onları kullanmaya devam edecek kadar büyülenmiş ve bağımlı hale gelmiş birçok kişi var.

Titreşim Modelleri

Ancak kristallerin ve değerli taşların, içlerindeki titreşim kalıpları aracılığıyla iyileştirici özelliklere sahip olduğuna inanılıyor.Titreşim modeli, insanların titreşimlerini ve frekanslarını etkileyerek onların iyileştirici bir şekilde tepki vermelerine neden olan kalıptır.

Burada, dünyada çeşitli taşlar ve kristaller mevcuttur ve neyin iyi olduğuBunlarla ilgili olarak, her biri birbirinden benzersiz titreşim modeline sahiptir, böylece belirli bir ihtiyaca karşılık gelen belirli bir değerli taş veya kristal vardır.

Ayrıca, maruz kaldığınız sürenin uzadığına inanılır.onlara göre, taşlarda veya kristallerde bulunan titreşim kalıpları doğal olarak ve otomatik olarak içinizdeki titreşim kalıplarına doğru çekildiğinden veya hizalandığından, üzerinizde o kadar çok etki veya etki bırakabilir.

Farklı kristaller ve değerli taşlar kullanarak, titreşim kalıplarının kombinasyonu duygusal, zihinsel, fiziksel ve ruhsal anatominizin farklı yönlerini etkiler.

Yazar Hakkında

Yorum Yap