Bu Ekonomide Çift Çıkmak İçin Tatil Yerleri

Bu Ekonomide Çift Çıkmak İçin Tatil Yerleri
0

Bu Ekonomide Flört Eden Çiftler İçin Tatil Yerleri

Bu ekonomide flört eden çiftler için tatil yerleri mi arıyorsunuz?Bu sorunun cevabı evet ise korkmayın, doğru yere geldiniz.Özel birini götürebileceğiniz ve aynı zamanda paradan tasarruf edebileceğiniz pek çok yer var.

Tek yapmanız gereken tatil fırsatları için internette arama yapmak.İhtiyaçlarınıza uygun bir şeyler bulacağınızdan emin olabilirsiniz.Bütçeniz istediğinizden daha mı kısıtlı?Yolun aşağısında sizin için neyin uygun olduğunu kontrol edin.Evinizin yakınında, ikinizin de uzun bir hafta sonunu gezerek geçirebileceğiniz yerel cazibe merkezleri mutlaka vardır.

Bu ekonomide flört eden çiftler için tatil yerleri, iyi geçinmeniz gerektiği anlamına gelmezbir uçak ve tropik bir adaya uçmak.Kelimenin tam anlamıyla kendi arka bahçenizde yapacak çok şey var.

Tatil yerine konaklamayı düşünün.Bir konaklama, yaşadığınız yerdeki farklı yerlere günübirlik geziler yaparsanız, uçak bileti, araba kiralama ve hatta konaklama masraflarından tasarruf etmenizi sağlar.Artan fiyatlar nedeniyle benzin size biraz pahalıya mal olabilir ama bence her şey söylendiğinde ve yapıldığında, bölgenizdeki turistik yerlere günübirlik gezilere çıkarak yine de tasarruf edeceğinizi düşünüyorum.Staycation’lar bütçenize kolayca uyabilir.

Tatiller, her şeyden uzaklaşmak ve pillerimizi şarj etmek için harika bir yoldur, ancak bazen daha küçük dozlarda yeniden şarj etmemiz gerekir.Konaklamalar, uzun zamandır unutulmuş işleri halletmek anlamına gelmez.Konaklama, ailenizle tatil, dinlenme ve rahatlama, sevdiklerinizle yeniden bağlantı kurmanızla aynı nedenlerle yapılır.

Bence insanların bir bölgede yaşayabilmesi komik.ve yaşadıkları yerin iki yüz millik yarıçapındaki her şeyi görmek için asla zaman ayırmazlar.Belki de bunun nedeni, bu tür şeylerin her zaman yapabilecekleri kadar yakında olduğunu düşünmeleri ve sonra unutup gitmeleridir.

Öyleyse, seyahatinizde turist olmayı öğreninkendi alanı.Her yerden broşür alın ve konaklamanızı planlayın.Sahip olduğunuz eğlenceye ve bulacağınız ilginç şeylere hayran kalacaksınız, bahsetmeye bile gerek yok, bunu daha önce yapmamış olmanıza tamamen şaşıracaksınız.Televizyonda ya da radyoda adını duyduğunuz şeyler ve yerler çok uzaktaymış gibi görünebilir ama gerçekte sadece bir ya da iki saatinizi alabilir.Çimleri biçmek veya bahçedeki yabani otları temizlemek için bu kadar yakın bir yerden vazgeçmek ne kadar yazık.

Yaşadığınız yerdeki turistik yerler hakkında çeşitli kaynaklardan zengin bilgiler edinebilirsiniz.AAA’nın bu amaçla özel olarak çıkardıkları bir gezi kitabı var.Yerel Ticaret odanıza gidin ve neleri olduğunu görün, daha önce bahsettiğim gibi broşürler için gönderin, bilgi için yerel kütüphanenizi kontrol edin veya sadece çevrimiçi bir arama yapın.Nasıl yaparsanız yapın, bu ekonomide flört çifti için mutlaka birkaç tatil yeri bulacaksınız.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap