Video Akışı – Kimin Televizyona İhtiyacı Var?

Video Akışı – Kimin Televizyona İhtiyacı Var?
0

Video Akışı – Televizyona Kim İhtiyacı Var?

Geçenlerde, her zaman keyif aldığım bir grubun geri döndüğünü söyleyen bir web sitesine rastladığımda tatmin edici bir duygu yaşadım.birkaç yıl önce dağıldıktan sonra bir araya geldiler.

Bu grup, kalabalıkları doldurmak için 30 yıldır performans gösteriyordu.Sonra veda konseri turları geldi ve herkes bu grup hakkında yalnızca tarih ve on yıla özel geri sayım gösterileri bağlamında duyacaklarını düşündü.

Bugün orijinal üyelerden ikisi sınırlı bir turneye çıkıyortemel.Grubun genel havası orijinal gruptan biraz farklı ancak bu yeni ama klasik grubun kariyeriyle yeniden bağlantı kurmak için yeterince ilgi çekici.

Nasıl bileyimBu?Bunu okudum mu?

Hayır!Bu bilgi, gruptaki iki ana sanatçıyla on beş dakikalık bir video akışı şeklinde geldi.Grubun reformasyonu ve yeni basitleştirilmiş ses ve yön hakkında samimi bir şekilde konuştular.Grup yollarını ayırdığında yaşadıkları duygusal zorluklardan ve ikilinin söz verdiği tek seferlik performansın bu saygın grup için nasıl yeni bir albüm, turne ve yenilenen bir hayata zemin hazırladığından bahsettiler.İstatistik sayaçları, bu yeni kariyer kırışıklığına hevesli olan tek kişinin ben olmadığımı gösterdi.

Video akışları, isteğe bağlı bir nesle tepki verir.Haber kuruluşlarının internet sitelerini ziyaret edebilir, görmek istediğiniz haberlerin video akışlarını izleyebilirsiniz.Bazı durumlarda bu, televizyon haber kapsamının bir uzantısı olarak görülür, ancak bazıları için bu, televizyon haber yayınlarının isteğe bağlı olarak değiştirilmesidir.Gazeteler bile talep üzerine dünyaya yanıt veriyor ve sabah haberlerini daha kişisel bir şekilde ele almak isteyenler için web sitelerine destekleyici video akışları yerleştiriyor.

Forbes.com ve diğer pek çok siteweb siteleri, video akışı yoluyla kapsamlı haber kapsamı sağlar ve pazarlama stratejileri, bu kapsamın isteğe bağlı ve çevrimiçi haber olduğunun bilinmesini sağlamaktır.Bu şirketler video akışlarını göndermek için karasal istasyonlar aramıyorlar, sürekli olarak çevrimiçi video akışlarına güveniyorlar ve başarıları artmaya devam ediyor.

Bir zamanlarkarasal televizyon artık çevrimiçi habercilikte alışılmadık bir başarı buluyor.Ayrıntılı setler tasarlanır (veya yeşil ekranlar kullanılarak oluşturulur).Bu çevrimiçi video akışları, normal televizyonda bulabileceğiniz aynı habercileri evinize ve sizin zamanınıza getirir.

Bu video akışlarının birçoğu, tipik video reklamların satışı yoluyla mümkün olur.nihai ürünü çevrimiçi kullanıcı için ücretsiz hale getiren gerçek video klipten önce gelir.

Video akışlarındaki artış, ulusal ve uluslararası haberleri, iş tahminlerini, eğlenceyi ve müziği etkiliyor.

En şaşırtıcı olanı, geçmişte televizyon aracılığıyla bilgi paylaşmak isteyebilecek kişilerin artık mesajlarını doğrudan insanlara ulaştırmaktan ve kendi videolarını izlemelerine izin vermekten daha fazla memnun olmalarıdır.Kolaylık.Pek çok kişi, videoyu neden başka bir şekilde kullanıma sunmak isteyebileceklerini merak ediyor.

Birçok görsel tüketici, bu düşünceye katılma eğilimindedir.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap