Virgin Islands Daily News: ABD Virgin Adaları Gazetesi

Virgin Islands Daily News: ABD Virgin Adaları Gazetesi
virgin islands 7
0

Virgin Islands Daily News: ABD Virgin Adaları Gazetesi

Özet: The Virgin Islands Daily News, ABD Virgin Adaları’ndaki birçok gazeteden sadece biridir.

Kahve içerken gazete okumak sabah rutininizin bir parçası mı?Eğer öyleyse, güzel bir adada dinlendirici bir tatil geçiriyorsanız ve gazete olmadığını öğrenseniz nasıl hissedersiniz?Yiyecek yemek olmadığı için kahvaltı yapamayacakmışsınız gibi gelir.Gazete güne başlamak için bu kadar önemliyse, sabahınız bu kadar eksik olur.Artık endişelenmeyin çünkü ABD Virgin Adaları’nda Virgin Islands Daily News var.Yerel ve dünya çapında haberler ve bilgiler içerir.Hayatınızın en güzel tatilini geçirirken günlük hiçbir haberi kaçırmayacaksınız.Sabahları kahvenizin ve gazetenizin tadını çıkarırken arkanıza yaslanıp rahatlayabilirsiniz.Daha ne isteyebilirsiniz ki?

Her yerde, özellikle de tatilcilerin uğrak yeri olan yerlerde gazete yayını olması muhtemeldir.Virgin Islands Daily News, Haberler, İş, Eğlence, Spor, Bilim (sağlık) ve Toplum (siyaset) gibi genel bilgileri kapsayan ABD Virgin Adaları gazetesidir.ABD Virjin Adaları’nın önde gelen gazetesidir ve İngilizce olarak sunulur.ABD Virgin Adaları’nda Virgin Islands Daily News dışında başka gazeteler de var;St. Croix Source, St. John Source, St. John Times, St. Thomas Source, Tradewinds of St. John ve the Virgin Islands Business Journal ve St. Thomas This Week Magazine.

Bu gazeteler, özellikle de Virgin Islands Daily News, aslında bizim yerel gazetelerimizden farklı değil.Üç adada, St. Croix, St. John ve St. Thomas’ta ve dünyada olup bitenler hakkında bilgi içerirler.Bazı gazetelerin St. Croix Source gibi belirli bir adanın adının geçmesi, o adanın sadece yerel halkla ilgili haberler içerdiği anlamına gelmez.Ayrıca tüm ABD Virjin Adaları ve hatta dünyanın diğer ülkelerindeki tüm önemli haber ve bilgilerden bahseder.

Virgin Islands Daily News’in bölümleri ve diğer tüm gazetelerABD Virjin Adaları Ana Sayfa, My VI Günlük Haberleri, İş, Spor, Makaleler, Editoryal Görüşler, Sözleşme ve Dostlar, Ölümcül Kuvvet, Ölüm İlanları, Kayıtlar, Yerel Takvim, Cennetteki Mülkler, İş Rehberi, Çevrimiçi Medya Kiti, Basılı Reklamlar, Düğün içerirRehber ve Bize Ulaşın.

Virgin Islands Daily News’e internet üzerinden de erişilebilir.ABD Virjin Adaları’ndaki diğer gazetelerde olduğu gibi, haberleri çevrimiçi okumayı tercih edenler için hepsinin web siteleri var.

Yazar Hakkında

Yorum Yap