Vodafone teklif akışı haberleri

Vodafone teklif akışı haberleri
0

Vodafone akışlı haberler sunuyor

Vodafone 3G müşterileri artık canlı yayınlanan bir televizyon haber bültenini 3G cep telefonlarında tıpkı kutunun üzerinde gördükleri gibi izleyebiliyorevde.

Vodafone, Prime News ile ortaklaşa ilk olarak bugün duyurulan Yeni Zelanda’da, Sky News’in bir parçası olarak 3G müşterilerine her gün “Prime News: First at 5.30” yayınlayacakakışlı kanalPrime, Yeni Zelanda’da Sky’a aittir.

Tim Nichols, Vodafone Başkanı canlı!Bunun Vodafone Live için önemli bir dönüm noktası olduğunu söylüyor!Mobil TV ve sekiz ay önce kullanıma sunulmasından bu yana hizmetin ilk evrimini işaret ediyor.

“Artık ilk kez, aynı anda cep telefonunuzda izlemeniz için bir programın tamamını sunabiliyoruz.Bir haber programı olması, günümüzün hızlı tempolu dünyasında özellikle alakalı, çünkü çoğumuz güncel bilgileri takip etmeye ihtiyaç duyuyoruz, ancak çoğu zaman haberler için eve gitmiyoruz,” diyor Tim.

Vodafone, müşteri alışkanlıklarına uygun bir hizmet sunmak için 3G’yi kullanıma sunduğundan beri izleme trendlerini yakından takip ediyor.Lansmanından bu yana, rakamlar, mobil cihazlar için yapılan Sky News kanalının müşteriler arasında en popüler kanal olduğunu ve izlenme sürelerinin öğle saatlerinde, akşamın erken saatlerinde ve gece geç saatlerde arttığını gösteriyor.

“Bu trendlerin bir sonucu olarak Vodafone, Prime ile iş birliği yaparak müşterilere haberlere en çok ihtiyaç duydukları bir zamanda, yani akşamın erken saatlerinde akışlı bir bülten hizmeti sunuyor,” diyor Tim.

“Vodafone canlı! 3G’li Mobil TV, haberleri yaşam tarzınıza uygun şekilde alabileceğiniz anlamına gelir. İster trafikte otobüste bekleyin, ister geç saatlere kadar çalışın, haberler parmaklarınızın ucunda.”

Mad4mobilephones.com hizmeti inceledi ve kullanıcı açısından mükemmel.Vodafone Live, 3G hizmetlerinde yenilikler sunmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap