Günümüzde mevcut kişisel gelişim ürünlerinden bazıları nelerdir?

Günümüzde mevcut kişisel gelişim ürünlerinden bazıları nelerdir?
0

Günümüzde mevcut kişisel gelişim ürünlerinden bazıları nelerdir?

1.Kişisel gelişim ses programları.

Mevcut en etkili öğrenme araçlarından biri.Günümüzün hızlı tempolu dünyasında, okumak için zaman bulmak zor olabilir.Ancak işe gidip gelme ve yolculuk sırasında boşa harcanan zamanı verimli bir şekilde kullanmak kolaydır.

Bu kişisel gelişim ürününü, sıkıcı tren veya uçuşları ilham verici kişisel gelişim ve öğrenme deneyimlerine dönüştürmek için kullanabilirsiniz.

Birkaç ay içinde ne kadar bilgi alabileceğinizi ve bunun hayatınızı iyileştirme motivasyonunuz için neler yapabileceğini hayal edin.

Ayrıcabu kişisel gelişim Videoları ve DVD’leri.Kişisel gelişiminiz ve büyümeniz üzerinde önemli bir etkisi olabilecek tüm seminerlere ve atölye çalışmalarına katılamasanız da, DVD’ler ve Videolar, en iyi kişisel motivasyon uzmanlarının bilgeliğine ve içgörülerine kolayca uygun fiyatlı erişim sunar.Üstelik tüm bunlar evinizin rahatlığında.

2.Kişisel gelişim kitapları ve e-Kitaplar

Kişisel gelişim kitapları, geleneksel olarak çoğu insanın kişisel gelişim ve kişisel gelişim taahhüdünün yaşamı değiştiren potansiyelini keşfettiği yoldu.

Klasik kişisel gelişim çalışmalarının çoğu, modern büyüklerin ve çok satanların çoğu gibi artık e-Kitap olarak da mevcut.e-Kitaplar, hem kitaplığınızı hem de zihninizi genişletmenin en kolay, en popüler ve ekonomik yollarından biridir.

3.Kişisel gelişim koçluğu ve akıl hocalığı

Profesyonel kişisel gelişim koçluğu veya akıl hocalığı, kişisel gelişimin en etkili yöntemlerinden ve genel olarak hayattan daha fazlasını almanın en iyi yollarından biridir.

Dünyadaki en başarılı insanların çoğu, hem profesyonel hem de kişisel olarak başarılarının büyük bir bölümünü bir koçun veya akıl hocasının olumlu etkisine ve rehberliğine borçludur.

Hayatından en iyi şekilde yararlanmaya çalışan bir birey, rehberlik ve ilham arayan bir küçük işletme sahibi veya girişimci ya da büyük bir şirketin hissedarlarına ve diğerlerine karşı sorumlulukları olan üst düzey bir yönetici veya CEO olmanız fark etmez.çok sayıda personel.

Kişisel Koçunuz veya Mentorunuz, hayatınızın her alanında kişisel gelişiminiz, üretkenliğiniz, sonuçlarınız ve mutluluğunuz üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir.Koçluk ve Mentorluk, yüz yüze, telefonla veya çevrimiçi olarak ya da çoğu zaman yöntemlerin bir kombinasyonu şeklinde olabilir.

Kişisel gelişim ve öz motivasyon uzmanlarıyla kişisel gelişim seminerlerine ve atölye çalışmalarına katılmak,aynı zamanda yaşama şevkinizi ve tutkunuzu ateşlemenin en etkili yollarından biri olabilir.

Bu, sizi daha tatmin edici bir hayata giden yola sokmanın kesinlikle en hızlı yollarından biridir,ve hedeflerinize yönelik ilerlemenizi hızlandırmak için.

Şahsen katılamasanız ve bir seminere veya çalıştaya katılamasanız bile, bazı kişilerle teleseminerlere katılmak için pek çok fırsat vardır.kişisel gelişimde en iyi bilinen isimler.Hatta bunların çoğu ücretsizdir, bu nedenle katılmamak için hiçbir mazeret yoktur.

Bu kişisel gelişim ürünlerinin her biri, katılanların ihtiyaçlarına uygun hale getirilmiştir.dünyada her zaman vakti olmasa da yine de kendilerinden daha fazla yararlanmaya istekli.

Piyasadaki tüm kişisel gelişim ürünleriyle, neyin peşinden gitmeye kararlı insanlarhayatta bunu yapmamak için artık bir mazeretleri olmasını istemiyorlar.

Yazar Hakkında

Yorum Yap