Seks Hayatınızı Daha Heyecanlı Hale Getirmek İçin Hipnoz Ne Yapabilir?

Seks Hayatınızı Daha Heyecanlı Hale Getirmek İçin Hipnoz Ne Yapabilir?
0

Seks Hayatınızı Daha Heyecanlı Hale Getirmek İçin Hipnoz Ne Yapabilir?

Seks hayatınızı daha heyecanlı kılmak için Hipnoz ne yapabilir?

SonraBir hipnotik rahatlama durumu yarattınız, varsayarak spesifik cinsel sorununuz üzerinde yoğunlaştınız.Kendinize bir dizi soru sorun.Otohipnozun kendi kendini analiz aşamasında bunlara yanıt verirken, özel cinsel uyumsuzluğunuz hakkında biraz anlayış geliştirmeye çalışın.Sorununuza çözüm bulmanızı sağlayacak bu şekilde ne kadar içgörü kazanabileceğinizi görünce kendinizi şaşırtacaksınız.

Bir psikiyatrist, hastasının kendi sorununa ilişkin içgörü geliştirmesini sağlamayı başardığında(“içgörü terapisi olarak anılır) neredeyse tedavinin yarısını başardı. Örneğin, bazı olumsuz inançlar veya alışkanlıklar nedeniyle seks konusunda hatalı bir tutuma sahip olduğunuzun farkındaysanız, kendinize daha olumlu bir tutum geliştirebileceğinizi ve geliştireceğinizi söyleyin.Geçmişte yaşıyorsanız, geçmiş cinsel suçlardan dolayı suçluluk duygularıyla kendinize eziyet ediyorsanız, geçmişe açılan kapıyı kapatacağınıza dair kendi kendine hipnotik telkinleri kabul edin, kendinizi affedin ve çabalarınızı daha iyi bir gelecek yaratmaya adayın.cinsel uyum.

Kendinize sormanız gereken sorulardan bazıları:

§ Karımla veya kocamla cinsel ilişkiden keyif almamı engelleyen geçmiş cinsel deneyimlerimle ilgili suçluluk duygularım var mı?

§ Evlilikteki mutsuzluğumun temel nedeni cinsel uyumsuzluk mu?

§ Bir eş olarak ben, kocamın cinsel egosunu kırmayarak bir kadın olarak cinsel sorumluluğumu üstleniyorum?

§ Bir koca olarak eşime, cinsel açıdan daha duyarlı olması için ihtiyaç duyduğu sevgi ve şefkati veriyor muyum?

§ Kocamla veya eşimle olan cinsel ilişkimi geliştirmek için ne yapabilirim?karım

§ Özellikle kişisel gelişime yönelik tüm çabalar başarısız olduğunda cinsel bir sorunun çözümü için bir uzmana danışmaya istekli miyim?

İşte erkekler ve kadınlar için 10 olumlu öneri,bunu kendinize tekrar tekrar tekrarlamanızı tavsiye ederim.Bir fikrin veya düşüncenin tekrarı, sizi ihtiyacınız olan şeyin başarılı bir şekilde kabul edilmesine ve uygulanmasına ve inanmaya şartlandırır.Fiziksel ve duygusal sağlığınızın iyi olması için gerekli olan cinsel mutlulukla ödüllendirileceksiniz.

Kadınlar İçin Olumlu Öneriler:

1.Kocamla her zaman cinsel hayatımdan keyif alıyorum ve cinsel doyuma ulaşıyorum.

2.Karşılıklı sevgi vermenin cinsel uyumun sırrı olduğunun farkına vararak aşk ilişkimi karşılıklı bir ilişki haline getiriyorum.

3.Mutlu bir evlilik hayatı için mutlu bir cinsel yaşamın şart olduğuna inanıyorum

4.Kocamı her zaman cinsel açıdan tatmin olmuş bir insan haline getiriyorum

5.Boşanmaların beşte dördünün cinsel uyumsuzluktan kaynaklandığını kendime hatırlatıyorum.Mutlu aşk hayatımla evliliğimin sonsuza kadar süreceğine inanıyorum.

Erkekler İçin Olumlu Öneriler

1.Cinsel sorunumu anlamak ve düzeltmek için tutumun çok önemli olduğuna inanıyorum.

2.Olumlu tutum ve duygular geliştiriyorum.Ne kadar çok seks yaparsam o kadar çok keyif alıyorum.

3.Yetkili kılavuzları okuyarak, sevişme tekniğimi geliştirerek ve cinsel tatmin kapasitemi artırarak cinsel açıdan giderek daha bilgili hale geliyorum

4.Eşimle cinsel konuları her zaman olumlu bir şekilde tartışırım.

5.Uzman bir profesyonel yardım arayacak kadar zekiyim. Kendi başıma çözemediğim köklü bir cinsel sorun yaşıyorsam,

Kendinize düşündüğünüzden daha iyi bir sevgili olduğunuzu hatırlatın.Sevme yeteneğinizin olmadığı fikrine takıntılı olmayın.Sevgi duygusunu kendi içinizde deneyimlemeyi öğrenin.Yakında başka birini sevmek isteyebileceğinizi ve sevebileceğinizi keşfedeceksiniz.Kendini sevme (normal tip), erkek kadının sevgisinden önce gelmelidir.