Trendlerdeki Yazı

Youtube Abone Arttırma Taktikleri, Abone Kasma Taktiği

Youtube Abone Arttırma Taktikleri, Abone Kasma Taktiği
0

Youtube Abone Arttırma Taktikleri, Abone Kasma Taktiği





YouTube’de birçok video paylaşmanıza rağmen abone sayılarınız istediğiniz miktarda artmayabilir. Eğer hak ettiğiniz yere ulaşmadığınızı düşünüyorsanız abone kasarak binlerce aboneye sahip olabilirsiniz.





Abone kasmaya dair bilgiye sahip değilseniz yapmanız gerekenler öncelikli olarak şunlardır:






  • Youtube hesabınızda ilginç içerikler paylaşmaya çalışın.

  • Videolarınızda izleyicilerinizden abone ol veya like at gibi isteklerde bulunun.

  • Video kapak fotolarınızı göze güzel gözükecek bir şekilde hazırlayın.

  • Kanalınızı kaliteli göstermek için YouTube kanalınızın ana sayfa bölümüne ilgi çekici fotolar ekleyin.

  • Her zaman belirli bir saatte video paylaşımı yapmaya özen gösterin.





Bu maddelere dikkat ettiğiniz taktirde abone sayınızda artış göreceksinizdir.





Abone Artmıyorsa Ne Yapılmalı?





Kanalınızda abone artışı olmuyorsa ümitsizliğe kapılmamanız gerekir. Düzenli video paylaştığınızda ve kanalınızı geliştirmeye dair çalıştığınızda emeklerinizin karşılığını elbet alacaksınız. Youtube, siz düzenli video paylaştığınızda videolarınızı er ya da geç keşfete atacak ve kanalınızın büyümesini sağlayacaktır.





Farklı Seçenekler





Videolarınızın izlenmesinden memnun olmuyorsanız ve abone sayınızda yeterli artışı göstermiyorsa abone arttırmaya dair seçenekler vardır. Bu seçenekler ücretli ve ücretsiz olarak değişim gösterir. Eğer ücretli bir şekilde abone arttırmak istiyorsanız sitenin belirlediği miktarı ödeyerek abonenizi arttırabilirsiniz.





Ücretli Abone Arttırma





Kanalınızın büyümesini ve daha fazla abone sayısına ulaşmak istiyorsanız, ücretli seçenekleri tercih etmelisiniz. YouTube’den reklam almak kanalını büyütmek isteyenler için kesin işe yarayacak bir yöntemdir. Eğer reklam alırsanız YouTube izleyicileri farklı videolar seyrederken karşılarına YouTube’den reklam alan kişiler çıkar. Bu sayede insanlar reklamı yapılan kanalı keşfeder ve kanalı beğenirlerse kanalın büyümesine katkı sağlarlar.





Nasıl Reklam Alırım?





YouTube’nin farklı işlemler için hazırladığı belirli platformlar vardır. Reklam almak için hazırlanan platform Youtube Studio’dur. Reklam almak için öncelikle insanların dikkatini çekmeniz gerekir. Kanalınızda ne tür içerikler paylaşacağınızı onlara kısa bir video halinde hazırlamanız gerekir.






  • Videoyu hazırladıktan sonra Youtube Studioya giriş yapmanız şarttır.

  • Giriş yaptıktan sonra reklam işlemleri yapılan içerik bölüme gelmeniz gerekir.

  • Paylaşacağınız videoyu bu bölüme eklemeniz gerekir ve yapacağınız reklama dair başlık girmeniz gerekir.

  • Bütün işlemleri tamamladıktan sonra YouTube video sitesinin ön gördüğü ücreti onlara ödemeniz gerekir.

  • Ödeme yaptıktan sonra reklamınız YouTube studio aracılığıyla YouTube izleyicilerine gözükecektir.





Youtube izleyicileri sizin reklam videonuzu görerek sizi keşfedeceklerdir. Kanalınızı beğenmeyen seyirciler illaki olur fakat birçok izleyiciye kanalınız hitap edebilir. Reklam sayesinde fazla abone ve izleyiciye sahip olarak kanalınız sizin çabalarınız doğrultusunda git gide büyümeye başlar.





Gündemde En çok Konuşulanlar





Gündemde en trend olan videolar ve içerikler abone arttırmak için bir diğer farklı seçenektir. İnsanların beğendiği içerikleri araştırma sonucunda bularak o tür içerikleri kanalınızda paylaşmak kanalınızın büyümesine katkıda bulunur. Günden güne, aydan aya farklı içerikleri farklı mecralarda görmekteyiz. Dönemin trendleri doğrultusunda ilerlerseniz kanalınızın büyümesine büyük miktarda katkı sağlamış olursunuz.


İlginizi Çekebilir
fiber-optik